Za pohodou z Mnichova do Portorika
20.10.2023

Za pohodou z Mnichova do Portorika

11 876

O této nabídce

Venku začíná ten pravý sychravý podzim, který si zpříjemněte nákupem letenek do tepla. Dnes vám přinášíme tip na zpáteční letenky z Mnichova do Portorika, které leží v prosluněném Karibiku. Ulovíte je díky aerolince American Airlines, která spolupracuje s British Airways a Iberií, a to za 11 876 Kč. Za tuto cenovku vás čeká jeden přestup po cestě tam v Charlotte (CLT) a po cestě přestupy dva – navíc v Londýně (LHR). Pokud preferujete po jednom přestupu, pořídíte letenky za 12 570 Kč a přestupovat po cestě zpět budete v Madridu (MAD). Termíny jsou dostupné od ledna do března 2024. Co takhle karibská pohoda od 26. ledna do 5. února?

V ceně tarifu máte přepravu většího kabinového zavazadla o rozměrech 56 × 36 × 23 cm a osobní věci, která se musí vejít pod sedadlo před vámi. Odbavené zavazadlo do 23 kg si přikoupíte za příplatek 70 € v jednom směru. Během zaoceánského letu se bude podávat teplé občerstvení a nápoje.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Mnichov.

Karibská pohoda na Portoriku

Portoriko je karibský ráj. Bujné džungle vonící po orchidejích se tu střídají s panenskými plážemi omývanými tyrkysovým mořem, usměvaví místní tu od soumraku až do svítání tančí salsu v ulicích lemovaných pestrobarevnými fasádami a západy slunce jsou tu působivější než kdekoliv jinde. Bělostný písek, koloniální architektura, slavný portorický rum a tropické karibské klima to jsou důvody, proč Portoriko navštívit. Užijte si také vzrušující canyoning ve vodopádech, surfing, golf a nejdelší zip line na světě! Prozkoumejte podzemní jeskyně Cavernas del Río Camuy a objevujte exotickou floru a faunu deštného pralesa El Yunque. A pak celé dny jen nerušeně relaxujte s koktejlem v ruce ve stínu kokosových palem…

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Nejpohodlněji všechna důležitá místa ostrova prozkoumáte díky půjčenému autu. To si zarezervujte přes naši autopůjčovnu. Menší, ale naprosto dostačující auto vás vyjde od 1 031 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do Portorika

Pro cesty do Portorika potřebujete elektronickou registraci ESTA, kterou byste si museli vyřídit kvůli přestupu v USA. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Portoriku“.

Náhled letenky z Mnichova do Portorika za 11 876 Kč
Za pohodou z Mnichova do Portorika


Bude se hodit

Letiště Londýn Heathrow (LHR)

Letiště Madrid (MAD)

Letiště Mnichov (MUC)

American Airlines

British Airways

Iberia

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)