Z Prahy do Ománu: Maskat v zimní sezoně
23.5.2023

Z Prahy do Ománu: Maskat v zimní sezoně

6 033

O této nabídce

Jednou z nejkrásnějších a zároveň nejpestřejších blízkovýchodních zemí je bezesporu Omán! Využijte aktuální nabídky tureckého nízkonákladového dopravce Pegasus Airlines a naplánujte si podzimní nebo zimní výlet na Arabský poloostrov. Zpáteční letenky z Prahy do Ománu, konkrétně hlavního města sultanátu – Maskatu, ulovíte za skvělé ceny od 6 033 Kč! Nejlevnější termíny jsou dostupné v březnu 2024, ale letenky s o tisícikoruny vyšší cenovkou jsou k mání na mnoho termínů od listopadu do února. Základní tarif „Essentials“ zahrnuje přepravu příručního zavazadla s limitem 8 kg. Cestou do Ománu i zpět vás čeká jeden klidný přestup na istanbulském letišti Sabiha Gökcen (SAW).

Kromě letenek z Prahy do Ománu se akce vztahuje také na odlety z dalších letišť blízkých hranicích ČR. Z Vídně (VIE) a Mnichova (MUC) pořídíte letenky za analogické ceny jako v případě odletů z Prahy.

Jak se dostat z letiště v ománském hlavním městě a další užitečné tipy naleznete v našem novém průvodci letiště Maskat (MCT).

Podmínky pro cestování

Cesta do Ománu

Cestování do Ománu již nepodléhá žádným „COVID pravidlům“. Turistické vízum obdržíte zdarma na letišti po příletu. Kompletní informace naleznete tradičně v našem průvodci „Koronavirus v Ománu“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Přesuny po území Ománu nejsou rozhodně ty z nejjednodušších. Maximální volnost získáte s vlastním auťákem, tak se mrkněte  do naší autopůjčovny a kočár na vás může čekat již na letišti. Pronájem auta  vyjde na cca 750 Kč / den. V případě volby „SUV“, které ale není nutné, počítejte s dvojnásobnými cenami.

Náhled letenky z Prahy od Ománu za 6 033 Kč

Z Prahy do Ománu: Maskat v zimní sezoně


Bude se hodit

Letiště Istanbul Sabiha Gökcen (SAW)

Letiště Maskat (MCT)

Letiště Praha (PRG)

Pegasus Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)