Z Prahy do Hongkongu s Turkish Airlines
28.9.2023

Z Prahy do Hongkongu s Turkish Airlines

12 961

O této nabídce

Aktuální promo akce letecké společnosti Turkish Airlines přináší také levné letenky do Hongkongu! Vydejte se na křídlech prémiové turecké aerolinky objevovat krásy městského státu ve východní Asii. Zpáteční letenky z Prahy (PRG) do Hongkongu (HKG) pořídíte za sympatickou cenu 12 961 Kč. Letenky jsou dostupné na velké množství termínů po celou první polovinu příštího roku. Přehled všech termínů tradičně naleznete v našich kalendářích níže.

Jak je u Turkish Airlines zvykem, využít můžete štědré zavazadlové politiky dopravce. Základní tarif „Promo“ totiž obsahuje bezplatnou přepravu odbaveného zavazadla s hmotností 30 kg. Routing zahrnuje jeden klidný přestup v tureckém Istanbulu (IST) v rámci obou směrů.

Podívejte se také na další akční nabídky od Turkish Airlines:

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Objev moderní Hongkong

V deltě Perlové řeky, obklopen Jihočínským mořem, vyrostl z malé rybářské vesničky voňavý přístav Hongkong. Své jméno získal díky pachu rybiny a vůni kadidla, které se odtud vyváželo. Tyhle časy už jsou ale dávno pryč a na asijské půdě se teď tyčí vysoké věžáky a moderní metropole, mix různých kultur a tradicí. Díky minulosti spjaté s Velkou Británii tu stále ulicemi, nesoucí anglická jména, jezdí dvoupatrové autobusy, silně kontrastující s pálivou chutí čínských jídel a sochou Velkého Buddhy meditujícím na klášteře Po Lin. Do toho okolní pláže nabízí koupání i surfování, zelené hřbety procházky zvlněnou krajinou a ruch velkoměsta nekonečné možnosti nákupů i noční zábavy plné neonových barev.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Hongkongu

Cestování do Hongkongu je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Kompletní informace a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Hongkongu“.

Náhled letenky z Prahy do Hongkongu za 12 961 Kč
Z Prahy do Hongkongu s Turkish Airlines

Bude se hodit

Letiště Istanbul (IST)

Letiště Praha (PRG)

Turkish Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)