Z Norimberku do New Yorku od dubna do června
21.9.2023

Z Norimberku do New Yorku od dubna do června

8 684

O této nabídce

Jedno město a má toho tolik co nabídnout – takový je New York. Přesvědčte se o tom na vlastní kůži díky spolupráci aerolinek American Airlines a British Airways, které nabízí zpáteční letenky z Norimberku do New Yorku za 8 684 Kč. Termíny za tuto cenu ulovíte od dubna do června příštího roku, včetně květnových státních svátků – například v termínu od 29. dubna do 8. května. Po cestě vás vždy čeká jeden přestup v Londýně (LHR) a cílovým letištěm pro vás bude letiště J. Kennedyho (JFK).

V ceně letenky si s sebou do New Yorku vezmete zdarma příruční zavazadlo o rozměrech 56 × 36 × 23 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před vámi. Odbavené zavazadlo do 23 kg si přikoupíte za 70 € v jednom směru.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: příruční zavazadlo o rozměrech 56 × 36 × 23 cm + osobní věc
  • Dostupnost: duben – červen 2024
  • Termíny:

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Norimberk.

Do New Yorku nejen za nákupy

Nač cestovat napříč kontinenty po celé planetě, když stačí navštívit jediné město a v něm najít širý svět. New York to má všechno – Čínskou čtvrť i malou Itálii, multikulturní vibe, obchody, výborné restaurace, prvotřídní muzea i světové galerie, zeleň a klid Central Parku a vysokánskou Empire State Building. A sochu Svobody! Tak si dejte pár hotdogů a zapijte je litrem coly (vždyť na dovče siluetu nikdo neřeší), vyfoťte se na slavném Times Square a večer se zabavte představením na Broadwayi. New York vás chytne a už nikdy nepustí!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Před odletem si nezapomeňte vyřídit elektronickou registraci ESTA. Další dokumenty již nejsou třeba. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v New Yorku“.

Náhled letenky z Norimberku do New Yorku za 8 684 Kč
Z Norimberku do New Yorku od dubna do června


Bude se hodit

Letiště Londýn Heathrow (LHR)

Letiště New York – Newark (EWR)

Letiště Norimberk (NUE)

American Airlines

British Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)