Parkování letiště Norimberk
25.8.2023

Parkování letiště Norimberk

Odlétáte z letiště Norimberk (NUE) a hledáte parkování přímo na letišti, či jeho okolí? Mrkněte na našeho průvodce, kde najdete srovnání všech možností parkování na jednom místě, orientační ceny parkování a také tipy na parkování zdarma. Tak s chutí do čtení!

Oficiální parking: parkování letiště Norimberk

Oficiální parkoviště na letišti Norimberk se skládá celkem ze 4 parkovacích domů, venkovních parkovacích stání a jednoho speciálního parkování (Parken PLUS). Mapu parkovišť najdete na stránkách letiště Norimberk. Na všech parkovištích se nachází místa vyhrazená pro vozíčkáře.

Cena parkování letiště Norimberk

Cena parkování závisí na délce a typu parkování. Nejlevněji vás vyjde parkování na Parkenhaus 4, kdy se cena pohybuje mezi 94 a 115 € na týden, nejpohodlnější je Parken PLUS, kdy si za týden připravte 131 €. Parkování si zarezervujte online přímo na stránkách letiště Norimberk, kde také najdete mapu parkovišť. Zrušení rezervace parkování zdarma je možné pouze na některých parkovištích. 

Krátkodobé parkování (P5)

Pro krátkodobé parkování je vyhrazeno parkoviště P5, kde je možné i dobíjení elektromobilů. Parkoviště je zdarma na 15 minut, za půl hodiny a hodinu si připravte 2 €.

Parkhaus 2

Parkhaus 2 je kryté prémiové parkoviště, které se nachází 2 minuty chůze od terminálu. Za týdenní stání zde zaplatíte 107 €. Zrušení či změnu rezervace místa můžete provést až do 6 hodin před plánovaným příjezdem zdarma. Místo vám bude přiděleno při rezervaci, nemusíte si tedy dělat starosti s hledáním volného místa.

Parkování letiště Norimberk

Parkhaus 3

Parkhaus 3 se nachází 4 minuty chůze k letištnímu terminálu. Jedná se o kryté parkování (vrchní patro je bez střechy) a máte zde možnost dobít si svůj elektromobil. Minimální doba parkování je jeden den a změna či zrušení rezervace je za poplatek. Za týdenní parkování si připravte 94 €.

Parkhaus 4

Pokud chcete ušetřit a přitom stále parkovat na letišti Norimberk, zamiřte na Parkhaus 4. Jedná se o kryté parkoviště a na terminál z něj dojdete za 5 minut. Lze si zde zarezervovat i extra široké místo (se šířkou 2,8 metrů) – v tomto případě je zrušení rezervace do 6 hodin před příjezdem zdarma, klasická místa mají změnu či zrušení za poplatek. Za parkování zde zaplatíte kolem 94 – 115 € / týden.

Parken PLUS

Při příjezdu na Parken PLUS předáte auto zaměstnanci letiště, který vám ho zaparkuje a nemusíte se o nic starat. Z místa předání dojdete na terminál do 1 minuty. Máte-li elektromobil, můžete zde využít služby dobití (za poplatek). Zrušení rezervace je možné bez poplatku do 6 hodin před příjezdem. Parkovné na Parken PLUS vás vyjde na týden na 131 €.

Parkování u letiště Norimberk ZDARMA

Oblíbené parkování zdarma u letiště Norimberk je v nedaleké čtvrti Ziegelstein (kdy na letiště dojedete metrem ze stanice Nürnberg Ziegelstein) nebo v ulici Marienbergstraße (odtud na letiště jezdí autobusová linka 30). Tato místa však nikdo nehlídá a nemonitoruje.

Neoficiální parkování podléhá riziku poškození nebo krádeže auta, za bezpečnost parkování na neoficiálních parkovištích portál Zaletsi.cz nijak nezodpovídá!

Pokud máte nějaké otázky nebo další tipy kde zaparkovat na letišti Norimberk levně, dejte nám vědět do komentářů. 🙂

Pokud hledáte levné letenky z Norimberku, mrkněte do našeho vyhledávače nebo sledujte pravidelně zveřejňované letenkové akce!

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 25. 8. 2023
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)