Z Berlína do USA: od New Yorku až po Los Angeles
26.1.2022

Z Berlína do USA: od New Yorku až po Los Angeles

6 983

O této nabídce

Kromě akčních letenek do Kanady můžete při odletech z Berlína ulovit také levné letenky do USA. Zpáteční letenky do mnoha destinací napříč Spojený státy americkými, od New Yorku na východě, Miami na Floridě až po Los Angeles nebo San Francisca v Kalifornie na druhé straně kontinentu, pořídíte za skvělé ceny začínající na 6 983 Kč! 

Dostupných destinací je v aktuální akci aerolinek z letecké aliance OneWorld (American Airlines, British Airways, Iberia a Finnair) celá řada, a to napříč celou Severní Amerikou. Většina routingů obsahuje jeden přestup v Londýně, Helsinkách nebo Madridu. Jednotlivé destinace také můžete kombinovat a poskládat si tak pěknou open-jaw letenky dle vlastního gusta.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Před cestou do USA je nutné disponovat dokladem o očkování  (viz Evropský COVID pas) a zároveň negativním testem. Povinný je také vyplněný formulář a turistické vízum ve formě elektronické registrace ESTA.

Detaily, další užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Návrat do ČR

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Spojené státy americké, stejně jako většina mimoevropských zemí, spadají do „tmavě červené kategorie“.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Berlína do New Yorku za 6 983 Kč

Z Berlína do USA: od New Yorku až po Los Angeles


Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

American Airlines

British Airways

Finnair

Iberia

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)