Jarní letenky do Kanady: z Berlína do Toronta nebo Vancouveru
26.1.2022

Jarní letenky do Kanady: z Berlína do Toronta nebo Vancouveru

6 985

O této nabídce

Moc hezkou akci si pro cestovatele připravily také aerolinky z aliance Oneworld (American Airlines a British Airways). V jejich nabídce nyní pořídíte levné letenky do Kanady za suprové ceny. Zpáteční letenky z Berlína do Toronta nebo až na západní pobřeží do Vancouveru jsou dostupné na mnoho jarních termínů. Ceny se pohybují kolem 7 tisíc Kč, přičemž ty nejlevnější do Toronta spadly dokonce pod tuto hranici – vyjdou na 6 985 Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta do Kanady

Před cestou do Kanady je nutné disponovat dokladem o očkování  (viz Evropský COVID pas) a zároveň negativním testem. Povinný je také vyplněný formulář a turistické vízum ve formě elektronické registrace eTA.

Kompletní podmínky vstupu, další užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Kanadě“.

Návrat do ČR

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Kanada spadá do „tmavě červené kategorie“.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Berlína do Toronta za 6 985 Kč

Jarní letenky do Kanady: z Berlína do Toronta nebo Vancouveru


Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

American Airlines

British Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)