USA: z Berlína a Mnichova do Texasu
24.3.2023

USA: z Berlína a Mnichova do Texasu

9 517

O této nabídce

Že Texas je stát kovbojů a pasoucího se dobytka? Tento americký stát toho nabízí mnohem víc, například moderní velkoměsta a pláže v Mexickém zálivu. Přesvědčte se o tom díky nabídce aerolinek American Airlines a British Airways, u nichž pořídíte zpáteční letenky z Berlína (BER) do Texasu, a to konkrétně do města Austin. Letenky ulovíte v termínech od srpna do prosince letošního roku za 9 517 Kč! O pár stovek dráž si můžete zaletět i z německého Mnichova (MUC). Po cestě vás vždy čeká jeden přestup v Londýně (LHR), který můžete využít k prohlídce města.

V ceně letenky máte příruční zavazadlo o rozměrech 56 × 36 × 23 cm a jednu osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před vámi. Během dlouhého letu je podáváno teplé jídlo a nápoje.

Podmínky pro cestování

Cesty do USA

Pro vstup na území Spojených států amerických musíte mít dokončené očkování. Také si před odletem nezapomeňte udělat elektronickou registraci ESTA. Aktuální informace a opatření naleznete v našem článku „Koronavirus v USA“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Na roadtrip po Texasu či dál se hodí půjčené auto, které si snadno zarezervujete přes naši autopůjčovnu. Půjčení středního auta vás na 12 dnů vyjde na 21 000 Kč.

Náhled letenky z Berlína do Austinu za 9 517 Kč
USA: z Berlína a Mnichova do Texasu

Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Letiště Londýn Heathrow (LHR)

Letiště Mnichov (MUC)

American Airlines

British Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)