Slunečná Florida: Miami z Berlína a Mnichova
10.7.2023

Slunečná Florida: Miami z Berlína a Mnichova

9 875

O této nabídce

Slunce, pohodu, Karibské moře a mnohem víc najdete na oblíbené Floridě. Spolupráce aerolinek British Airways a American Airlines nám připravila levné letenky z Berlína do Miami (MIA). Ulovíte je od letošního srpna do března příštího roku (mimo vánoční svátky) za 9 875 Kč. Pokud máte spadeno na odlet z Mnichova, letenky ulovíte za 10 012 Kč. Příkladovým termínem je odlet 18. a návrat 27. listopadu a termínů je k mání víc než dost. Po cestě vás vždy čeká jeden pohodový přestup v britském Londýně (LHR).

V ceně letenky máte příruční zavazadlo o rozměrech 56 × 36 × 23 cm a osobní věc (malý batoh či kabelku). Odbavené zavazadlo do 23 kg vás vyjde na příplatek 70 € v jednom směru. Během zaoceánského letu se bude podávat teplé občerstvení a nebude chybět ani široká nabídka nápojů.

Za pohodou na Floridu

Cestujte Floridou s hlavou v oblacích, protože tolik jestřábů jinde neuvidíte. Cestujte s nohama v kanoi, jinak vám je ve Wekiva parku uhryzne aligátor. Cestujte s prázdnými žaludky, abyste v Jacksonville ochutnali dokonalé Sushi Burrito. Cestujte s očima na stopkách, aby vás v St. Augustine, nejstarším městě USA opředeném legendami, nepřepadli piráti! Cestujte s vědomím, že vám sem tam přes cestu přeběhne želva. Cestujte Floridou s odhodláním surfovat v Cocoa Beach a letět ke hvězdám v Kenedy Space Center. Cestujte Floridou a nezapomeňte na Ďáblův chřtán – jeskyni, ve které se vykoupete v té nejčistší vodě na světě. Cestujte Floridou, je nezapomenutelná!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Vlastní kára je v Americe téměř nutností. Perfektní auto pro vaši dovolenou na Floridě si rezervujte přes naši autopůjčovnu. Půjčení vás vyjde od 873 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Před odletem do Améru si nezapomeňte zažádat o elektronickou registraci ESTA. Co se koronavirových podmínek vstupu týče, všechny jsou od letošního května zrušeny. Více informací naleznete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Náhled letenky z Berlína do Miami za 9 875 Kč
Slunečná Florida: Miami z Berlína a Mnichova

Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Letiště Miami (MIA)

Letiště Londýn Heathrow (LHR)

Letiště Mnichov (MUC)

American Airlines

British Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)