Přehled levných letenek do Thajska: z Prahy do Bangkoku
17.12.2021

Přehled levných letenek do Thajska: z Prahy do Bangkoku

od 11 242

O této nabídce

V poslední době se nám tu poměrně rozmnožily dotazy na levné letenky do Thajska. Proto jsme se rozhodli po pár týdnech opětovně sepsat aktuální přehled zajímavých letenek s cílem v této tolik populární dovolenkové destinaci. Nejlevnější letenky z Prahy do Bangkoku ulovíte přímo v rezervačních systémech aerolinek Air France nebo KLM  a jejich cena začíná na 11 242 Kč. Pro leckoho ovšem může být nevýhodou absence odbaveného zavazadla v nejnižším tarifu „Light“.

Pokud je pro vás odbavené zavazadla „must have“, tak mrkněte na nabídku Turkish Airlines, Qatar Airways nebo Emirates. Z cenového hlediska nejlépe vychází prvně zmiňovaný turecký dopravce, zatímco naší volbou z hlediska kvality služeb jsou Qatarci.

Flexibilní letenky do Air France a KLM

Letecké společnosti Air France i KLM umožňují provést změnu nebo zrušení letenek zdarma (týká se všech letů naplánovaných do 30. června 2022). V případě změny vám bude účtován pouze případný rozdíl v ceně mezi původní a novou letenkou. Letenku také můžete zrušit, přičemž vám bude vystaven voucher v její hodnotě s platností 1 rok. Dle našich zkušeností  lze tento voucher později vyrefundovat.

Podmínky pro cestování

Cesta do Thajska

Před cestou do Thajského království je nutné disponovat negativním testem a zároveň dokladem o očkování (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář, cestovní pojištění a 1denní karanténa ve vybraném hotelu (vč. dalšího PCR testu).

Kompletní podmínky, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Thajsku“.

Návrat domů

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Thajsko momentálně spadá do tmavě červené kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Bangkoku za 11 242 Kč
Přehled levných letenek do Thajska: z Prahy do Bangkoku

Bude se hodit

Letiště Bangkok – Suvarnabhumi (BKK)

Letiště Dauhá (DOH)

Letiště Dubaj (DXB)

Letiště Istanbul (IST)

Letiště Paříž – Charles de Gaulle (CDG)

Letiště Praha (PRG)

Letiště Vídeň (VIE)

Air France

Emirates

KLM

Qatar Airways

Turkish Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)