Na Srí Lanku z Vídně a Mnichova v business třídě Etihad Airways
7.2.2024

Na Srí Lanku z Vídně a Mnichova v business třídě Etihad Airways

37 536

O této nabídce

Včera jsme vám přinesli tip na letenky v business třídě na Maledivy a dneska pokračujeme na stejné vlně, jen měníme destinaci. Tentokrát se podíváme na exotickou Srí Lanku, kam si opět zaletíte v businessu z Vídně a Mnichova na křídlech Etihad Airways. Zpáteční letenky v business třídě vás vyjdou na 37 536 Kč, a to na dostatek termínů od konce února až do dubna – i přes Velikonoce! Zažijte luxusní let na Srí Lanku například v termínu od 23. března do 9. dubna. Po cestě vás vždy čeká jeden krátký a jeden delší přestup v Abú Dhabí (AUH), kdy delší přestup využijte například k návštěvě nádherné Velké mešity šejka Zayeda.

Cestování v business třídě s sebou přináší mnoho benefitů. Kromě pohodlných plně sklopných sedaček, luxusního jídla, či salónků je to například přeprava odbavených zavazadel, jejichž součet hmotností se musí vejít do 40 kg. Na palubu Etihadu si pak vezmete kabinové zavazadlo a osobní věc. A jak už jsme zmínili, nebude chybět ani prvotřídní menu a široký výběr nápojů.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň / průvodce parkováním na letišti Mnichov.

Na Srí Lanku za odpočinkem i dobrodružstvím

Do batohu sbalte hrnek, pár kaček, plavky, klobouk, připravte se, že samota vás na Srí Lance tížit nebude a vyrazte! Ochutnat slavný Cejlonský čaj, prodrbat choboty místním kolosům. S davy nadšenců se vydrápat na Adamovu horu – mrknout na jeho stopu a dotknout se nebe! Na pláži Mirissa složit znavené tělo pod palmu a přidat se k 1 % lidí na zeměkouli, kteří kdy spatřili velrybu. Tuktukem nebo vlakem projíždět úchvatnou divočinou! V národním parku Yala zahlédnout plaché levharty. A cestou zpět si do zaprášeného, Srí Lankou vonícího, báglu vhodit alespoň jednoho malého Buddhu na památku a taky pro štěstí!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Půjčte si na Srí Lance auto a prozkoumejte všechna zákoutí ostrova. Perfektní káru najdete v naší autopůjčovně, kde vás vyjde od 823 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta na Srí Lanku

Před cestou na Srí Lanku si nezapomeňte vyřídit vízum online (za 50 USD). Očkování a negativní test nejsou potřeba. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus na Srí Lance“.

Náhled letenky z Vídně na Srí Lanku v business třídě za 37 536 Kč
Na Srí Lanku z Vídně a Mnichova v business třídě Etihad Airways

Bude se hodit

Letiště Abú Dhabí (AUH)

Letiště Colombo (CMB)

Letiště Mnichov (MUC)

Letiště Vídeň (VIE)

Etihad Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)