Business class letenky na Maledivy z Vídně a Mnichova s Etihadem
6.2.2024

Business class letenky na Maledivy z Vídně a Mnichova s Etihadem

37 553

O této nabídce

Cestujete rádi stylově a máte v oblibě cestování v business třídě? Tak to si nenechte uletět naprosto luxusní cenovku za letenky v businessu na Maledivy z Vídně a Mnichova. Nabízí je špičková aerolinka Etihad Airways za 37 553 Kč z Vídně a pár korun dráž také z Mnichova. Termíny jsou k mání od konce února a po celý březen. Po cestě vás čeká jeden krátký a jeden delší přestup v Abú Dhabí (AUH). Užijte si plně sklopné sedačky, prvotřídní občerstvení, salónky, exotické Maledivy a mnohem více například v termínu od 19. do 26. března.

V ceně letenky máte neomezený počet zavazadel, jejichž váha nesmí v součtu překročit 40 kg. Na palubu si pak vezmete kabinové zavazadlo a osobní věc. Během letů vás čeká neomezený výběr občerstvení a nápojů.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeňprůvodce parkováním na letišti Mnichov.

Rajské Maledivy už na vás čekají

Nikde na světě nebudete tak blízko oceánu jako na Maledivách, nejníže položeném státě světa. Měl by se však jmenovat Velkédivy, protože ať už budete na kterémkoli z ostrovů, nepřestanete se divit na jediný okamžik. Nejdřív proto, že tenhle nekonečný ráj je dostupný už i obyčejným smrtelníkům. Pak proto, že pláže, na nichž jste jen vy a palmy, jsou tu bělejší než první zuby nemluvňat. Proto, že voda je tu průzračnější než sklo a když se šnorchlem strčíte hlavu pod hladinu, potkáte rejnoky, želvy, hejno barakud nebo dokonce chobotnici! Stavte se tu, až poletíte kolem a hoďte všechny starosti všedního dne za hlavu!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta na Maledivy

Před odletem nezapomeňte vyplnit příjezdový formulář. Očkování i negativní test již můžete nechat doma. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus na Maledivách“.

Náhled letenky z Vídně na Maledivy v business třídě za 37 553 Kč
Business class letenky na Maledivy z Vídně a Mnichova s Etihadem


Bude se hodit

Letiště Abú Dhabí (AUH)

Letiště Mnichov (MUC)

Letiště Vídeň (VIE)

Etihad Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)