Na Barbados z Prahy a návratem do Manchesteru za TOP cenu
5.4.2024

Na Barbados z Prahy a návratem do Manchesteru za TOP cenu

7 540

O této nabídce

Držte si klobouky a žhavte platební karty. Irská aerolinka Aer Lingus přináší letenky na Barbados z Prahy a návratem do Manchesteru za TOP cenu – 7 540 Kč! A co víc, tarif obsahuje i přepravu odbaveného zavazadla. V této super akci pořídíte několik termínů během května, například od 7. do 15. 5. přes státní svátek. Po cestě tam vás čeká jeden přestup v Dublinu a jeden delší přestup v Manchesteru, který využijte k prohlídce města. Routing zpět končí v Manchesteru, odkud pořídíte levné jednosměrky do Prahy například s Ryanairem, easyJetem nebo Jet2.

Přískoky z Manchesteru do Prahy najdete v našem vyhledávači.

Jak jsme již zmínili, v ceně letenky máte i odbavené zavazadlo do 23 kg. Na palubu si vezmete kabinové zavazadlo o rozměrech do 55 × 40 × 24 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před vámi.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Sbalte si plavky a hurá do Karibiku

Barbados je ostrovním královstvím a jedním z Návětrných ostrovů. Vítr sem za dlouhá staletí navál ten nejjemnější písek, nejkrásnější floru a nejbarevnější faunu celého Karibiku. Opice, plazi a pestře opeření ptáci vládnou vnitrozemí, překrásné korály zdobí pobřeží. Harrisonova krápníková jeskyně a její honosný Velký sál dávají na odiv svou úchvatnou sbírku krápníků. Barbadoskými botanickými zahradami voní citrusy, vodní lilie a křehké orchideje. Ráj? Ano. A ne ledajaký!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta na Barbados a přestup v Irsku a Spojeném království

Pro vstup na Barbados nepotřebujete žádné speciální dokumenty. Nechat doma můžete i očkování a negativní testy. Více se dočtete v našem průvodci.

Nic, kromě pasu, není potřeba ani při přestupu v Irsku a Spojeném království.

Náhled letenky z Prahy na Barbados a návratem do Manchesteru za 7 540 Kč
Na Barbados z Prahy a návratem do Manchesteru za TOP cenu

Bude se hodit

Letiště Dublin (DUB)

Letiště Manchester (MAN)

Letiště Praha (PRG)

Aer Lingus

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)