Listopadové letenky z Prahy do Bostonu i New Yorku
29.1.2024

Listopadové letenky z Prahy do Bostonu i New Yorku

od 7 417

O této nabídce

Naplánujte si podzimní výlet na východní pobřeží Spojených států. Nejlevnější letenky pořídíte díky aerolince Level (ve spolupráci s Vuelingem), která je nabízí z Prahy do Bostonu nebo New Yorku od 7 417 Kč. Promo akce se vztahuje na listopadové termíny letošního roku. Po cestě vás čeká jeden kratší či delší přestup v Barceloně, který můžete využít i k prohlídce města. Zaleťte si do Bostonu nejen na hokej například v termínu od 20. do 26. listopadu.

V ceně letenky máte přepravu příručního zavazadla o rozměrech 56 × 45 × 25 cm. Pokud potřebujete odbavené zavazadlo, kupte si letenky v tarifu Comfort za příplatek 49 € za směr. Tento tarif obsahuje také občerstvení na palubě, které ji jinak za poplatek.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Půjčte si auto a vydejte se třeba na Niagarské vodopády. Perfektní káru najdete v naší autopůjčovně a vyjde vás od 1 467 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Před cestou si nezapomeňte vyřídit elektronickou registraci ESTA. Očkování ani negativní test již nepotřebujete. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Náhled letenky z Prahy do Bostonu za 7 417 Kč
Listopadové letenky z Prahy do Bostonu i New Yorku


Bude se hodit

Letiště Barcelona El Prat (BCN)

Letiště Praha (PRG)

Letiště New York – John F. Kennedy (JFK)

Level

Vueling

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)