Letenky z Prahy do Káhiry
20.12.2023

Letenky z Prahy do Káhiry

od 4 899

O této nabídce

Využijte příležitost k návštěvě hlavního města Egypta a proslulých pyramid v Gíze. Letenky z Prahy do Káhiry (CAI) pořídíte u aerolinek Austrian Airlines, Swiss International Air Lines nebo Lufthansy od 4 899 Kč. Termíny jsou k mání od února do března příštího roku s minimální délkou pobytu 7 dní – příkladovým termínem může být odlet 9. a návrat 16. března. Po cestě vás čeká jeden přestup ve Vídni (VIE), Curychu (ZRH) nebo Mnichově (MUC).

V ceně letenky máte větší kabinové zavazadlo o rozměrech 55 × 40 × 23 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před vámi (laptop nebo malý batoh). Odbavené zavazadlo si zakoupíte v tarifu Economy Basic za 7 658 Kč a termíny najdete v našem kalendáři.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Egypta

Po příletu do Egypta zaplatíte 25 USD za turistické vízum. Očkování ani negativní test není třeba. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Egyptě“.

Náhled letenky z Prahy do Káhiry za 4 899 Kč
Letenky z Prahy do Káhiry

Bude se hodit

Letiště Curych (ZRH)

Letiště Frankfurt (FRA)

Letiště Káhira (CAI)

Letiště Mnichov (MUC)

Letiště Praha (PRG)

Letiště Vídeň (VIE)

Austrian Airlines

Lufthansa

Swiss International Air Lines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)