Letenky z Berlína a Prahy do USA v prémiové ekonomické třídě
25.5.2024

Letenky z Berlína a Prahy do USA v prémiové ekonomické třídě

od 14 472

O této nabídce

Chceš letět do Améru ve stylověji, než je tvým zvykem a navíc za skvělou cenu? Máme pro tebe tip na letenky v prémiové ekonomické třídě, kdy poletíš na palubě skandinávské aerolinky SAS. Z Berlína a Prahy totiž pořídíš několik destinací v USA: New York z Berlína za 14 472 Kč si z Prahy za 17 598 Kč, Chicago z Berlína za 15 416 Kč, populární Los Angeles z Berlína za 16 653 Kč nebo prosluněné Miami z Prahy za 20 098 Kč. Bohatá nabídka termínů je dostupná od letošního listopadu do března příštího roku, tak si vyber třeba New York od 15. do 20. listopadu. A připrav se vždy na jeden přestup v Kodani (CPH) nebo Stockholmu (ARN).

Co za výhody ti vlastně přinese prémiová ekonomická třída?

S sebou do Améru si vezmeš odbavené zavazadlo do 23 kg a dvě kabinová zavazadla o rozměrech do 55 × 40 × 23 cm. Na vybraných letištích máš v ceně také „fast track“ a vstup do SAS salónku. Čeká na tebe také tříchodové menu, či lepší a širší sedačky. Více se dočteš přímo na stránkách aerolinky.

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Prahaprůvodce parkováním na letišti Berlín.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Před pohodlnou cestou do USA si nezapomeň vyřídit elektronickou registraci ESTA. Více informací najdeš v našem průvodci.

Náhled letenky z Berlína do New Yorku v prémiové ekonomické třídě za 14 472 Kč
Letenky z Berlína a Prahy do USA v prémiové ekonomické třídě

Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Letiště Kodaň – Kastrup (CPH)

Letiště Los Angeles (LAX)

Letiště Miami (MIA)

Letiště New York – Newark (EWR)

Letiště Praha (PRG)

Letiště Stockholm-Arlanda (ARN)

SAS

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)