Letenky do Chile z Prahy od října do března
29.5.2024

Letenky do Chile z Prahy od října do března

17 500

O této nabídce

Letenek do Jižní Ameriky máme poskrovnu, proto bys měl využít akce, kterou má pod svými křídly aerolinka Air Canada ve spolupráci se Swissem. Díky nim totiž pořídíš zpáteční letenky do dechberoucí Chile z Prahy za 17 500 Kč. Dostupných termínů je více než dost od letošního října do března příštího roku (mimo Vánoce), tak posbírej nezapomenutelné zážitky například v termínu od 15. do 30. ledna. Po cestě se připrav na 2 přestupy – v Curychu (ZRH) a Torontu (YYZ), cílem pro tebe bude hlavní město Santiago de Chile (SCL).

V ceně letenky máš klasické kabinové zavazadlo o rozměrech do 55 × 40 × 25 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před tebou (malý batoh nebo kabelka). Pokud si chceš vzít odbavené zavazadlo do 23 kg, kup si letenky v tarifu Standard, kdy tě vyjdou na 20 500 Kč. Během dlouhých letů dostaneš občerstvení i nápoje.

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Chile nabízí úplně vše pro milovníky přírody

Chile se táhne pobřežím i pohořím podél snad celé Jižní Ameriky, zahrnuje několik podnebí i vegetačních pásem. Nad tyrkysovými jezery a třpytivou hladinou Tichého oceánu se tak tyčí zasněžení horští velikáni, mohutné sopky a ledovce jsou obklopené suchou pouští. V panenské přírodě úchvatné Patagonie nezkrotné pumy číhají na divoce žijící lamy, okolní krajina je nepopsatelná. Vydej se až na konec světa, z mysu Horn se svou dramatickou atmosférou a rozzuřeným mořem naskakuje husí kůže.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Chile a přestup v Kanadě

Pro vstup na chilské území budeš potřebovat pouze platný pas, další dokumenty jsou potřeba. Další informace najdeš v našem průvodci. 

Přestup v Kanadě si však žádá platnou elektronickou registraci eTA. Více se dočteš na naší stránce.

Náhled letenky z Prahy do Chile za 17 500 Kč
Letenky do Chile z Prahy od října do března

Bude se hodit

Letiště Curych (ZRH)

Letiště Praha (PRG)

Letiště Toronto Pearson (YYZ)

Air Canada

Swiss International Air Lines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)