Kanada: z Berlína a Mnichova do Vancouveru v zimních termínech
11.11.2023

Kanada: z Berlína a Mnichova do Vancouveru v zimních termínech

9 462

O této nabídce

Včera jsem vám přinesli tip na levné letenky z Prahy do Toronta za 9 567 Kč. Dnes budeme v servírování kanadského menu pokračovat a přesuneme se dále na západ severoamerického kontinentu. V rezervačním systému letecké společnosti British Airways totiž ulovíte také levné letenky do Vancouveru, a to s odletem z nedalekých německých letišť. Zpáteční letenky z Berlína (BER) a Mnichova (MUC) do Vancouveru (YVR) na vás čekají za ceny od 9 462 Kč.

Termíny jsou dostupné po čas zimních měsíců a přehledně vypsané je naleznete v našich kalendářích níže. V rámci routing do Kanady i zpět vás čeká vždy jeden klidný přestup v Londýně na letišti Heathrow (LHR). Základní tarif obsahuje přepravu klasického příručního zavazadla, za odbavené budete případně doplácet cca 1 700 Kč/směr (přičemž lyžařské nebo snowboardové vybavení lze odbavit namísto standardního zavazadla – viz zavazadlová politika dopravce).

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Mnichov / průvodce parkováním na letišti Berlín.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Kanady

Cestování do Kanady je již „jako dřív“ – žádné negativní testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Jedinou podmínkou vstupu do země zůstává elektronická registrace eTa (viz náš návod). Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Kanadě“.

Náhled letenky z Mnichova do Vancouveru za 9 462 Kč
Kanada: z Berlína a Mnichova do Vancouveru v zimních termínech

Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Letiště Mnichov (MUC)

British Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)