Z Prahy do Kanady: akční letenky do Toronta během zimních měsíců
10.11.2023

Z Prahy do Kanady: akční letenky do Toronta během zimních měsíců

9 567

O této nabídce

Také na trase z Prahy do Toronta jsme aktuálně svědky konkurenční souboje několika aerolinek, který pochopitelně tlačí ceny letenek do příjemných hladin. Využijte situace a naplánujte si výlet na východní pobřeží Kanady během prvních měsíců nadcházejícího kalendářního roku. Zpáteční letenky z Prahy (PRG) do Toronta (YYZ) s jedním klidným přestupem v Londýna na letišti Heathrow (LHR) pořídíte v nabídce aerolinky British Airways za pěknou cenu 9 567 Kč.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: příruční zavazadla (max. 56 × 45 × 25 cm) + osobní věc (40 × 30 × 15 cm)
  • Dostupnost: leden – duben 2024
  • Termíny: dostupné >> v našem kalendáři

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Na výlet do Toronta

Kanadské Toronto – město tisíce chutí, vůní a barev do puntíků splní vaše představy o multikulturním městě. Vedle sebe tu v míru a pokoji žijí stovky národů, s nimiž si užijete každý z mimořádných koutů tohohle města „a možná ještě dál“! Down Town a CN Tower – kdysi nejvyšší budovu světa spolu s obřími mrakodrapy, Casa Loma – pohádkový středověký zámek se zajímavou historií, parky a pláže kolem rozlehlého Ontária. Chinatown, kde skrz na skrz načichnete Asií, Little Italy s pravou italskou kávou a kusem koláče z místních voňavých pekáren a samozřejmě ten největší zázrak přírody – 2 hodiny vzdálené Niagárské vodopády!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Kanady

Cestování do Kanady je již „jako dřív“ – žádné negativní testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Jedinou podmínkou vstupu do země zůstává elektronická registrace eTa (viz náš návod). Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Kanadě“.

Náhled letenky z Prahy do Toronta za 9 567 Kč

Z Prahy do Kanady: akční letenky do Toronta během zimních měsíců


Bude se hodit

Letiště Londýn Heathrow (LHR)

Letiště Praha (PRG)

Letiště Toronto Pearson (YYZ)

British Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)