Kalifornie z Prahy: San Francisco a Los Angeles se 2 odbav. bágly
21.5.2024

Kalifornie z Prahy: San Francisco a Los Angeles se 2 odbav. bágly

12 596

O této nabídce

Nasaj „vibe“ profláknuté Kalifornie, kam pořídíš zlevněné letenky z Prahy v akci aerolinky Turkish Airlines. Za cenovku 12 596 Kč jsou dostupné oblíbená města Los Angeles i San Francisco, a to jako klasické zpáteční letenky nebo i jako open-jaw. Akce platí na letenky v období od letošního listopadu do března příštího roku, tak si udělej americký roadtrip například v termínu od 15. do 29. listopadu. Po cestě se připrav na jeden přestup v tureckém Istanbulu (IST).

Spojené státy ti nevoní? Mrkni se na náš tip na letenky z Prahy s Turkish Airlines na Srí Lanku za 16 345 Kč a do Mexika 14 306 Kč.

V ceně letenky máš hned 2 odbavená zavazadla do 23 kg. Na palubu tureckého dopravce si ještě vezmeš klasické kabinové zavazadlo o rozměrech do 55 × 40 × 23 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před tebou. Během letů strádat nebudeš, neboť dostaneš teplé občerstvení a nápoje.

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Splň si svůj Kalifornský sen

Kalifornie je jako jeden z těch živých snů, ze kterých se nikdy nechceš probudit – kabriolet, sluneční brýle, vítr kolem uší a široký úsměv. V horku se lesknoucí nekonečně rovné silnice, na kterých nepotkáš živáčka. Slavný Holywood v Los Angeles, všudypřítomná vůně tacos a muzeum na lodi Midway v San Diegu, svítící oči kojotů kroužících po setmění v Joshua Tree parku. Pozorování velryb v Monterey, divoká kopyta koní na rodeu v Salinas. Okouzlující vodopády v Yosemitech, fantastická newyorská pizza strýčka Rocca v Santa Barbaře. Šílená žízeň v Údolí smrti a plavba rozbouřeným oceánem k Alcatrazu v San Francisku. Sni sladce!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Půjč si na letišti nadupanou káru a vyraz na americký roadtrip snů. Při plánování se mrkni do naší autopůjčovny, kde tě auťák vyjde od 1 150 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Před cestou do Améru si nezapomeň vyřídit elektronickou registraci ESTA. S dalšími dokumenty si nemusíš dělat hlavu. Více se dočteš na naší stránce. 

Náhled letenky z Prahy do Los Angeles za 12 596 Kč
Kalifornie z Prahy: San Francisco a Los Angeles se 2 odbav. bágly

Bude se hodit

Letiště Istanbul (IST)

Letiště Los Angeles (LAX)

Letiště Praha (PRG)

Letiště San Francisco (SFO)

Turkish Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)