Kalifornie: do Los Angeles z Prahy + tip na open-jaw
31.1.2024

Kalifornie: do Los Angeles z Prahy + tip na open-jaw

11 588

O této nabídce

Včera jsme vám přinesli tip na letenky z Prahy do Kalifornie, a to konkrétně do San Francisca. Aerolinka SAS ale potěší i cestovatele, kteří mají v merku jižněji položené město andělů. Zpáteční letenky do Los Angeles z Prahy pořídíte za 11 588 Kč na termíny v září a říjnu. Nepatrně dráž jsou dostupné také termíny během dubna a května (včetně májových státních svátků). Po cestě vás čeká jeden delší přestup v Kodani (CPH), který ale využijete k pohodové návštěvě města. A v kombinaci s naším včerejším tipem si také poskládáte dubnové open-jaw letenky s příletem do San Francisca a návratem z Los Angeles za 12 213 Kč.

Nejlevnější tarif Go Light umožňuje přepravu kabinového zavazadla s max. rozměry 55 × 40 × 23 cm a osobní věci (malého batohu či kabelky). Odbavené zavazadlo do 23 kg vás vyjde nejlevněji při nákupu letenky v tarifu Go Smart, kdy za zpáteční letenky zaplatíte 14 088 Kč. Během letů se můžete těšit na občerstvení a nápoje.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Do hvězdného Los Angeles

Splňte si své sny a dotkněte se hvězd! Už nikdy jim nebudete blíž než v Los Angeles! Je libo svézt se po slavné Mulholland Drive, odkud L.A. uvidíte jako na dlani? Z Griffithovy observatoře pozorovat v západu slunce lesknoucí se nápis Hollywood? Zanechat prachovou stopu na chodníku slávy hned vedle Sinatry nebo Tarantina? Vyfotit se Brucem Lee v čínské čtvrti? Utratit „nechutnou sumu peněz“ na Rodeo Drive? Vydat se Santa Monicou po pobřeží k Muscle Beach, kde se ráno protahuje Arnold Schwarzenegger? Nikdy nevyhasnou vaše vzpomínky na město andělů, ani v okamžiku, že tu nepotkáte jedinou z pozemských hvězd!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Půjčte si pořádnou káru a vydejte se za brány Los Angeles. Mrkněte se do naší autopůjčovny, kde najdete ideální vůz od 1 232 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Nezapomeňte si před odletem vyřídit elektronickou registraci ESTA. Očkování i negativní test můžete nechat doma. Aktuální informace najdete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Náhled letenky z Prahy do Los Angeles za 11 588 Kč
Kalifornie: do Los Angeles z Prahy + tip na open-jaw

Bude se hodit

Letiště Kodaň – Kastrup (CPH)

Letiště Praha (PRG)

Letiště San Francisco (SFO)

Letiště Los Angeles (LAX)

SAS

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)