Dubnové letenky z Prahy do San Francisca
30.1.2024

Dubnové letenky z Prahy do San Francisca

11 573

O této nabídce

Pokud chcete zažít to nejlepší z Kalifornie nebo snad vyrazit na pravý americký roadtrip, nenechte si ujít náš dnešní tip. A tím jsou letenky z Prahy do San Francisca, které je skvělým výchozím bodem pro návštěvu nejen národních parků. Pořídíte je díky nabídce skandinávské aerolinky SAS za 11 573 Kč. Seženete je během dubna, například v termínu od 4. do 20. 4. – termíny jsme pro vás vypsali do modrého rámečku níže. Po cestě vás čeká jeden pohodový přestup v Kodani (CPH).

V ceně letenky máte přepravu příručního zavazadla o rozměrech 55 × 40 × 23 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před vámi (malý batoh či kabelku). Pokud potřebujete odbavené zavazadlo, kupte si letenky v tarifu SAS Go Smart, kdy za ně zaplatíte 14 073 Kč a odbavené zavazadlo do 23 kg máte v ceně.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Na roadtrip po západě USA

Z pouště pod okap by se dala nazvat cesta po těchto národních parcích USA! Začíná v Údolí smrti, jediném místě na světě, kde teploměr v autě ukazuje stejné číslo, jako místní nejvyšší povolená rychlost – 50! Místo, kde budete stát na dně solného jezera 86 m pod hladinou moře. Schovat se a občerstvit můžete mezi největšími stromy na světě v Sequoia parku a v Kings Canyonu. S jídlem opatrně, mlsní medvědi tu číhají všude. A okap? Tím pro vás bude jeden z průzračných vodopádů v Yosemitech, kde do výšky ční hladká stěna El Capitan, kterou, jen Bůh ví jak, zdolal náš Adam Ondra!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Půjčte si auto a navštivte to nejlepší z USA. Ideální káru najdete v naší autopůjčovně, kde vás vyjde od 845 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Klasicky do USA potřebujete elektronickou registraci ESTA. Očkování ani negativní test již nejsou třeba. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Náhled letenky z Prahy do San Francisca za 11 573 Kč

Dubnové letenky z Prahy do San Francisca


Bude se hodit

Letiště Kodaň – Kastrup (CPH)

Letiště Praha (PRG)

Letiště San Francisco (SFO)

SAS

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)