Jordánsko: Ammán z Vídně nebo Prahy
20.1.2023

Jordánsko: Ammán z Vídně nebo Prahy

549

O této nabídce

Super akční letenky do Jordánska! Jordánsko je jednou z našich nejoblíbenějších destinací, a aktuálně také možností na velmi levné cestování. Objevily se totiž letenky do Ammánu již od 549 Kč! Nejlevnější letenky do Jordánska nabízí nízkonákladový dopravce Wizz Air s odlety z Vídně, za lehce vyšší ale stále velmi dostupné ceny (od 1 472 Kč) se pak do Jordánska dostanete z Prahy s low-cost aerolinkou Ryanair. V nabídce je několik termínů od ledna až do dubna (resp. do března při odletech z Prahy), přičemž březen a duben se považují za hlavní turistickou sezónu.

V ceně letenky je zahrnuta přeprava malého příručního zavazadla, u Ryanair toto zavazadlo podléhá limitu 40 x 25 x 20 cm, u Wizz Air pak 40 x 30 x 20 cm.

Na nejnižší ceny letenek s odletem z Vídně dosáhnete se členstvím ve věrnostním programu Wizz Air Discount Club. Členství se vyplatí již při dvou zpátečních letech ročně, anebo jednom zpátečním letu při alespoň dvou cestujících. Po zakoupení členství budete moci létat za akční ceny po celý zbytek roku.

Podmínky pro cestování

Cestování do Jordánska

Pro cestování do Jordánska již není nutné podstoupit vakcinaci ani testování na COVID-19, jedinými restrikcemi stále v platnosti jsou povinnost předložit vyplněný formulář a disponovat cestovním pojištěním pokrývajícím také výlohy spojené s onemocněním COVID-19. Aktuální informace sledujte na naší stránce Koronavirus v Jordánsku.

Nezapomeňte také na vízovou povinnost – vízum si lze obstarat po příletu on arrival za poplatek 40 JOD nebo zakoupit předem v balíčku společně se vstupy do turistických zajímavostí, více na webu Jordan Pass.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Akční letenky do Jordánska

…a mnoho dalších termínů

REZERVOVAT LETENKU

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Jordánské kulturní a přírodní bohatství

Jordánsko a jeho tisíce krás jsou pouštní perlou na Blízkém východě. Nejvzácnější z jeho pokladů jsou skryté tam, kde se láme náhorní plošina a úchvatné skalní město Petra dává své pískovcové zdi na odiv světlu slunce. Do skal vytesané chrámy vás svou okázalostí dostanou na kolena. Okolní písek nese růžový, světle červený až cihlový odstín, Wadi Rum je podle mnohých nejkrásnější pouští světa. Jordánsko je také zemí, kde se psaly biblické příběhy, kterou svou návštěvou poctil i Ježíš Kristus a Mojžíš jí vedl svůj lid, ukázal zemi zaslíbenou a zemřel.

Ubytování v Ammánu

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking nebo AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky do Ammánu

Jordánsko: Ammán z Vídně nebo Prahy

Jordánsko: Ammán z Vídně nebo Prahy

 


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)