Jak na Wizzair discount club
23.3.2015

Návod: Jak na Wizzair Discount Club

O této nabídce

Velmi často se na našem portále objevují letenky od nízkonákladového Wizzairu, kde spousta super levných letenek je pro členy WDC neboli Wizzair Discount Clubu. Největší výhodou členství je přístup k nižším cenám, přičemž sleva je obvykle ve výši 270 Kč/os/let (takže u zpátečního letu, který stojí 1198 Kč, dostanete slevu 2 x 270 Kč a zaplatíte tedy pouze 658 Kč), viz třeba tato akce.

Jak a kdy si toto členství můžu pořídit a vyplatí se mi to? Pečlivě si vše rozebereme, komu se členství vyplatí a komu ne.

Druhy členství

Wizzair v současné době nabízí dva druhy členství, která Vám umožní se dostat k mnohem lepším cenám – Standard a Group. Obě možnosti se dají pořídit hned s první koupí jakékoliv letenky u Wizzairu a platí 1 rok od zakoupení. A jaký je rozdíl mezi členstvím Standard a Group? Členství Standard  stojí 899 Kč na jeden rok od pořízení a je určeno zejména pro cestovatele, kteří cestují často buď sami, nebo s jedním dalším spolucestujícím. Pokud vás cestuje více (tedy až 5 dalších spolucestujících), vyplatí se Vám pořídit členství Group za 1 499 Kč/rok.

Kromě výhody levnějších letenek získáte ještě 135 Kč slevu na zavazadlo (ať už kabinové či k odbavení), které si zakoupíte on-line na stránkách Wizzairu.

[singlepic id=370 w=518 h=388 float=center]

 

Kdy se mi členství vyplatí?

Průměrná sleva na jedné letence bývá 270 Kč/os./let, takže pokud poletíte dva, na zpáteční letence ušetříte v případě členství Standard 1080 Kč (sleva na let tam 270 Kč, na let zpět 270 Kč a celé krát dva). Vzhledem k tomu, že členství stojí 899 Kč/rok, členství se vám vyplatí už od jedné zpáteční letenky, pokud poletíte dva. Členství Group se Vám vyplatí, pokud proletíte za rok minimálně jednu zpáteční letenku alespoň tři.

 

Jak si můžete členství pořídit?

Členství si můžete pořídit s první letenkou u Wizzairu. Nejprve vyhledejte požadovaný let, zvolte data, potom klikněte na Přijímám Obchodní podmínky a zvolte členství, které Vám nejvíce vyhovuje. Již tato letenka bude za členskou cenu.

[singlepic id=371 w=518 h=388 float=center]

 

Na závěr – Samotné členství bez letenky pořídit nelze. Stejně tak nezapomeňte, že členství je vždy vázáno na jedno konkrétní jméno, takže nemůžete nakupovat na svoje členství letenky svým kamarádům, pokud s nimi tedy zrovna nepoletíte. 🙂


guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)