Wizz Air Discount Club: sleva na letenky Wizz Air
23.3.2015

Návod: Jak na Wizz Air Discount Club

0

O této nabídce

Velmi často se na našem portále objevují letenky od nízkonákladové aerolinky Wizz Air se slevou pro členy WDC neboli „Wizz Air Discount Clubu“. Jaké výhody Wizz Air Club přináší? Vyplatí se věrnostní klub od Wizz Airu? Jak výhodná je sleva? Odpovědi nejen na tyto otázky naleznete v tomto článku.

Wizz Air Discount Club SLEVA

Hlavním benefitem Wizz Air klubu je sleva 10 € na Wizz Air letenky v hodnotě alespoň 19,99 € (resp. sleva 20 € na zpáteční letenky), a dále sleva 5 € na odbavená zavazadla o hmotnosti 20 kg a 32 kg. Tyto slevy platí pro členy po celý rok – přesněji řečeno 365 dní od zakoupení členství.

Wizz Air Discount Club členství

Wizz Air nabízí dva druhy členství, která Vám umožní se dostat k nízkým cenám: STANDARD membership a GROUP membership. Členství STANDARD poskytuje levné letenky a další výhody registrovanému členovi + jedné další osobě, která letí s registrovaným členem. Členství GROUP poskytuje výhody kromě registrovaného člena také až pěti dalším osobám. Registrovaný člen musí být zahrnut ve stejné rezervaci, jako zbytek skupiny, aby byla sleva platná – členství je vždy vázáno na jedno konkrétní jméno a není možné nakupovat na své členství letenky kamarádům či rodině, pokud s nimi nepoletíte.

Wizz Air Discount Club CENA

Zajímá vás, jaká je cena Wizz Air Clubu? Členství STANDARD zakoupíte za roční poplatek 39,99 € a členství GROUP pak za 69,99 €.

Členství se tedy díky výši úspor rychle vyplatí: cena členství se vám vrátí v podobě slev již při jedné zpáteční letence pro dvě osoby, a dále budete létat za nízké ceny po celý rok. Pokud létáte sami, členství se vám vyplatí již při dvou zpátečních letenkách ročně. Členství GROUP se pak vyplatí již při skupině čtyř osob za předpokladu, že kupujete zpáteční letenku. Výši svých úspor si můžete jednoduše spočítat díky praktické slevové kalkulačce! 

Jak členství Wizz Air Discount Club zakoupit?

Členství si můžete zakoupit spolu s první letenkou na stránkách Wizz Air. Nejprve vyhledejte požadovaný let, poté klikněte na cenu letenky s Wizz Discount slevou a následně klikněte na banner ZÍSKEJTE SLEVU.

Wizz Air Discount Club: sleva na letenky Wizz Air

Vyberte z nabídky druh členství a klikněte na ZAREGISTRUJTE SE DO KLUBU. Cena členství se vám automaticky přičte k ceně letenky, zároveň se uplatní členská sleva na letenky. Členství nelze zakoupit samostatně, vždy pouze spolu s rezervací letenky. Své STANDARD členství ale můžete kdykoliv upgradovat na GROUP členství, a to pouze za rozdíl v ceně členství.

Díky členství ve Wizz Air Discount Clubu pro vás budou levné letenky od maďarské aerolinky ještě o kapku levnější. Ty nejlepší letenkové akce sledujte na Zaletsi.cz, kde vám pravidelně přinášíme tipy na ty nejlevnější letenky po Evropě i do celého světa.

Zajímá vás více o Wizz Air Discount klubu? Napište nám do naší diskuze. 🙂


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)