Japonsko: Nagoja a Ósaka z Berlína a Mnichova
6.2.2024

Japonsko: Nagoja a Ósaka z Berlína a Mnichova

13 786

O této nabídce

Akční letenky do Země vycházejícího slunce jsou dominantou odletů z Budapešti, případně z Vídně. Dnes potěšíme i cestovatele, kteří mají lépe dostupná letiště v Německu. Japonská města Nagoja a Ósaka jsou dostupná z Berlína a Mnichova za 13 786 Kč. Tuto lákavou cenu nabízí aerolinka China Eastern Airlines ve spolupráci s KLM a Air France, a to na únorové a březnové termíny letošního roku. Během cesty vás čeká vždy přestup v Šanghaji (PVG) a v Amsterdamu (AMS) či Paříži (CDG) dle dopravce. Pokud máte zájem o lepší přestupy, budete si muset za letenky o pár korun připlatit. Prozkoumejte Japonsko například v termínu od 29. února do 7. března.

V ceně letenky máte přepravu hned 2 kusů odbavených zavazadel. Na palubu si s sebou vezmete kabinové zavazadlo a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před vámi (malý batoh, kabelka). Během dlouhých letů se můžete těšit na občerstvení a nápoje, na krátkých linkách dostanete drobnou pochutinu.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Mnichov / průvodce parkováním na letišti Berlín.

Japonsko vám přiroste k srdci

Japonsko je tak moc jiné než zbytek světa, až z toho mrazí po zádech. Čtveřice ostrovů Hokkaidó, Honšú, Šikoku a Kjúšú vám svou odlišnost ukáží. Podívejte se na nejposvátnější ze všech hor Fudži, na rozkvétající sakury, které ji obklopují. Navštivte sněžné opice koupající se v termálních pramenech v Jigokudaki Yaenkon. Kochejte se zářivě bílým hradem Himedži a červenými branami svatyně Fushimi Inari. Japonské sushi a sashimi ochutnejte v Tokiu na Cukidži, největší rybí tržnici světa. Okuste také takoyaki, kuličky smaženého těsta s chobotnicí, zvenku křupavé, uvnitř vláčné. Poznejte zemi vycházejícího slunce.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Japonska a přestup v Číně

Pro cesty do Japonska se nemusíte zatěžovat žádnou zbytečnou byrokracií, nepotřebujete očkování ani negativní test. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Japonsku“.

Při přestupu v Číně obdržíte tranzitní víza, stačí se prokázat letenkou ze země. Aktuální informace najdete na naší stránce „Koronavirus v Číně“.

Náhled letenky z Berlína do Ósaky za 13 786 Kč
Japonsko: Nagoja a Ósaka z Berlína a Mnichova

Bude se hodit

Letiště Amsterdam Schiphol (AMS)

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Letiště Mnichov (MUC)

Letiště Paříž – Charles de Gaulle (CDG)

Air France

China Eastern Airlines

KLM

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)