Japonsko: akční letenky z Budapešti do Ósaky vč. odbavených zavazadel
12.4.2023

Japonsko: akční letenky z Budapešti do Ósaky vč. odbavených zavazadel

12 111

O této nabídce

Obnovení letů z Budapešti do Šanghaje v podání čínské aerolinka China Eastern Airlines s sebou přináší i první zajímavé letenkové akce. Pochopitelně se primárně jedná o cílové destinace na Dálném východě. Již jsme vás upozorňovali na:

Dnes z nabídky dopravce vybíráme další japonskou destinace, a to Ósaku ležící na největším ostrově Honšú. Zpáteční letenky z Budapešti do Ósaky ulovíte v jarních termínech za parádní cenu 12 111 Kč. Vybírat lze také z termínů na podzim (v září a říjnu), kdy cena zpátečních letenek vychází na 13 047 Kč.

Benefitem letenek od China Eastern Airlines jsou také dvě odbavená zavazadla s limitem 23 kg/ks, která jsou již zahrnuta v ceně základního tarifu. Routing v obou směrech zahrnuje jeden přestup v čínské Šanghaji (PVG).

Podmínky pro cestování

Cesta do Japonska

K cestě do Japonska aktuálně potřebujete doklad bezinfekčnosti (očkovací certifikát nebo negativní PCR test) a vyplněný příjezdový formulář. Detaily, všechny užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Japonsku“.

Dle nejčerstvějších informací by vstupní podmínky měly být zrušeny k 8. květnu 2023.

Transfer přes Čínu

Kvůli routingu vedoucímu přes pevninskou Čínu je aktuálně nutné disponovat negativním PCR testem (ne starším 48 hodin) v obou směrech. Turistická víza za účelem krátkého tranzitu nejsou potřeba. Více informací o cestování do ČLR naleznete v našem průvodci „Koronavirus v Číně“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Prahaprůvodce parkováním na letišti Vídeň.

Za zážitky do Japonska

Země vycházejícího slunce vábí na nejen na svou odlišnost od okolního světa, ale také na kontrasty, které skrývá v sobě samotné. Ósaka a Kjóto, dvě místa vzdálená od sebe pouhou hodinu cesty, a přitom si jsou protipólem. V Ósace se vysoko k nebi zdvihají moderní mrakodrapy zahalené září neonů, karaoke songy se mísí s vůní vyhlášené místní gastronomie. Observatoř plovoucí zahrady otevírá pohled na naprosto skvostné panorama metropole, po západu slunce se pod nohama rozzáří hvězdná obloha a vy jako byste se vznášeli. Kontrastem k futurismu Ósaky je spící Kjóto. Zažilo vrcholné období rozkvětu tradiční japonské kultury, jeho zahrady rozkvetlé bílými a narůžovělými kvítky sakur jsou poseté tisíci svatyněmi, paláci a dechberoucími chrámy. Mezi nimi cupitají tajuplné gejši. Nespěchejte, zastavte se, zhluboka se nadechněte. S klidem v duši si prohlížejte krásy Zlatého a Stříbrného chrámu, napijte se z pramene posvátné léčivé vody klášteru Kijomizu-dera.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Budapešti do Ósaky za 12 111 Kč
Japonsko: akční letenky z Budapešti do Ósaky vč. odbavených zavazadel

Bude se hodit

Letiště Budapešť (BUD)

China Eastern Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)