Na Tchaj-wan z Budapešti na jaře i na podzim
3.4.2023

Na Tchaj-wan z Budapešti na jaře i na podzim

12 725

O této nabídce

S Budapeští dnes ještě nekončíme. Tentokrát vám servírujeme letenky od společnosti China Eastern Airlines na ostrov Tchaj-wan z Budapešti. Za zpáteční letenku zaplatíte 12 725 Kč a termíny jsou dostupné od dubna do října (s výjimkou letních prázdnin). Příkladovým termínem může být odlet 12. a návrat 20. dubna. Po cestě vás čeká jeden přestup v Šanghaji – pozor, v některých případech se musíte přesunout z letiště Šanghaj-Pudong (PVG) na letiště Šanghaj (SHA).

S sebou na Tchaj-wan si můžete vzít odbavené zavazadlo do 23 kg. Dále také příručák o rozměrech 56 × 45 × 25 cm a osobní věc. Během dlouhého letu se můžete těšit na teplé občerstvení a na svačinku na letu krátkém.

Přískoky z Prahy do Budapešti naleznete jednoduše přes náš vyhledávač. Tipy na akční letenky z Prahy do Budapešti naleznete i v našem dnešním článku. Alternativou může být vlak nebo autobus.

Podmínky pro cestování

Cesty na Tchaj-wan

Na Tchaj-wan se můžete vydat již zcela bez omezení. Po příletu obdržíte zdarma jeden AG test, který si ale musíte udělat pouze v případě, že se u vás objeví příznaky onemocnění. Aktuální informace a opatření naleznete v našem článku „Koronavirus na Tchaj-wanu“.

Pro transit v Číně však potřebujete negativní PCR test ne starší než 48 hodin. Víza pro transit v Číně nepotřebujete. Více informací naleznete v našem článku „Koronavirus v Číně“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Pulzující metropole i neprozkoumaný deštný prales – to je Tchaj-wan

Exotická země skrývající mnohé krásy, ostrov porostlý neobjeveným pralesem. Obdarovaný úchvatnými scenériemi a celý posetý buddhistickými chrámy, svatyněmi klidu a míru. Taiwan se nachází východně od Číny, se kterou sdílí historii i současnost, hlavním městem je Taipei, metropole se svým symbolem – neuvěřitelnou věží Taipei 101, kdysi nejvyšší budovou světa. Svezte se lanovkou nad čajovými plantážemi hory Maokong, nahoře si vychutnejte šálek tohoto lahodného moku. V blízkosti se rozkládá národní park Yangmingshan, oáza klidu vedle velkoměsta, s ozdravnými termálními prameny, ovoněný růžovými květy třešní. Navštivte Kaohsiung a jeho Dračí a Tygří pagodu, dle legendy se vám tak vyhne neštěstí a přijde životní úspěch.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Budapešti na Tchaj-wan za 12 725 Kč
Na Tchaj-wan z Budapešti na jaře i na podzim

Bude se hodit

Letiště Budapešť (BUD)

China Eastern Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
13 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)