Z Budapešti do Japonska: Tokio se 2 odbavenými zavazadly
5.4.2023

Z Budapešti do Japonska: Tokio se 2 odbavenými zavazadly

12 975

O této nabídce

Sushi, bohatá tradiční kultura, krásné zahrady a mnoho dalšího – takové je Japonsko. Aerolinka China Eastern Airlines v posledních dnech nabízí levné letenky do asijských destinací a tentokrát nás potěšila právě Japonskem. Zpáteční letenky z Budapešti do Japonska, konkrétně do hlavního města Tokia, nabízí za 12 975 Kč od dubna do června letošního roku. Jako příkladový termín uvádíme odlet 21. května a návrat 1. června. Po cestě vás čeká vždy jeden přestup v Šanghaji (PVG).

Skvělým benefitem jsou 2 odbavená zavazadla v ceně letenky. Mimo ně si s sebou můžete vzít i příručák o rozměrech 56 × 45 × 25 cm a osobní věc. Na dlouhém letu bude podáváno teplé jídlo a na krátkém letu dostanete malou svačinku.

Tip na levné letenky z Prahy do Budapešti naleznete v našem článku. Kromě letecké dopravy se do maďarského hlavního města dostanete pohodově i vlakem či autobusem.

Podmínky pro cestování

Cesty do Japonska

Pro cesty do Japonska musíte mít dokončené očkování nebo negativní PCR test, který musíte mít v každém případě kvůli přestupu v Šanghaji. Dále musíte vyplnit příjezdový formulář a mít staženou trasovací aplikaci.  Více informací a aktuální opatření naleznete na našich stránkách „Koronavirus v Japonsku“ a „Koronavirus v Číně“. Pro krátký přestup v Číně nepotřebujete víza.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 2 ks odbavených zavazadel do 23 kg + příruční zavazadlo
  • Dostupnost: duben – červen 2023
  • Termíny:

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Prahaprůvodce parkováním na letišti Vídeň.

Země vycházejícího slunce

Mlhou zahalená růžová krajina plná křehkých kvítků, posetá buddhistickými chrámy a jejich klidem. Šílenost Tokia a neonově blikajících mrakodrapů, divokost japonského umění. Že to zní jako protiklady? Ano, ale v Japonsku se mísí a splývají v jedno. Přesvědčte se na vlastní oči. Pohlédněte na posvátnou horu Fudži zdobenou sněhovou přikrývkou. Kochejte se starobylým městem Nara, místem chrámů a tisíce luceren. Mezi svatyněmi se pasou rozkošní jelínci sika. Opakem klidu těchto míst jsou zábavou pulzující velkoměsta, Tokio se svou druhou nejvyšší věží světa Sky Tree a rušná Ósaka vonící rybinou a chutnající jako precizně zpracované sushi.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Budapešti do Tokia za 12 975 Kč
Z Budapešti do Japonska: Tokio se 2 odbavenými zavazadly

Bude se hodit

Letiště Budapešť (BUD)

China Eastern Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)