Jihokorejský ostrov Čedžu z Budapešti
23.3.2023

Jihokorejský ostrov Čedžu z Budapešti

12 818

O této nabídce

Po nedávném otevření Číny pro turismus se můžete těšit dalším destinacím, které jsou nyní lépe dostupné. Díky obnovenému spojení aerolinky China Eastern Airlines mezi Budapeští a Šanghají můžete ulovit akční letenky na jihokorejský ostrov Čedžu z Budapešti za 12 818 Kč. Za tuto cenu je dostupný dostatek termínů od září do října (například odlet 13. a návrat 26. října). Jarní letenky na Čedžu pořídíte za 13 886 Kč. Po cestě vás vždy čeká jeden přestup v Šanghaji (PVG), který v případě delšího přestupu můžete využít i k rychlé návštěvě města. Z Budapešti do Šanghaje poletíte na křídlech aerolinky Shanghai Arlines a lety mezi Šanghají a Čedžu operují China Eastern Airlines.

Přískoky z Prahy do Budapešti pořídíte za pár stovek. Letenky tradičně najdete v našem vyhledávači. Případně využijte vlakového či autobusového spojení.

Skvělým benefitem této akce jsou i dvě odbavená zavazadla (do 23 kg) v ceně. Dále si s sebou můžete vzít příruční zavazadlo o rozměrech 56 × 45 × 25 cm a jednu osobní věc. Na dlouhém letu bude podáváno teplé občerstvení a malá svačinka na letu krátkém.

Podmínky pro cestování

Cesty do Jižní Koreji

Minimálně 72 hodin před odletem na Čedžu vyplňte elektronickou registraci K-ETA. Zaplatíte za ní 10 000 wonů. Potřebné informace a opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Jižní Koreji.“

Pro let do Číny je nutné mít negativní PCR test ne starší než 48 hodin. Víza pro transit v Číně nepotřebujete. Více informací naleznete na naší stránce „Koronavirus v Číně“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Budapešti na Čedžu za 12 818 Kč
Jihokorejský ostrov Čedžu z Budapešti

Bude se hodit

Letiště Budapešť (BUD)

China Eastern Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)