Indonésie: Jakarta z Paříže s odbavenými zavazadly
2.4.2024

Indonésie: Jakarta z Paříže s odbavenými zavazadly

8 510

O této nabídce

Pěkné letenky do Indonésie aktuálně nabízí letecká společnost Saudia! Za odletem se tentokráte budete muset vydat do francouzské metropole, tuto skutečnost však velmi vyváží nádherná cena, za níž jsou letenky do hlavního města Indonésie dostupné. Zpáteční letenky z Paříže (CDG) do Jakarty (CGK) totiž ulovíte za 8 510 Kč! Základní tarif v ekonomické třídě navíc obsahuje bezplatnou přepravu hned dvou kusů odbavených zavazadel! Cestou do jihovýchodní Asie vás čeká vždy jeden přestup na Arabském poloostrově, na letišti v Džiddě (JED). 

PS: K cestě z Jakarty na populární indonéský ostrov Bali (DPS) využijte služeb některé z domácích aerolinek – Batik Air, Citilink, Garuda Indonesia, Air Asia, Super Air Jet či TransNusa. Ceny jednosměrných letenek se pohybují kolem 1 500 Kč.

Jak do Paříže?

Přískoky do Paříže můžete vybírat z nabídky celkem pěti leteckých společností. Air France a ČSA létají na hlavní letiště Charlese de Gaulle (CDG), Ryanair na vzdálenější Beauvais (BVA) a Transavia s Vuelingem přímo na Orly (ORY).

Využijete-li přískoky z Prahy přímo na letiště Charlese de Gaulle, počítejte s cenami zpátečních letenek kolem 4 tisíc Kč. V případě cestování nalehko, s nízkonákladovými aerolinkami, na letišti Orly, lze uvažovat i částku poloviční.

S nákupem letenek do Francie a zpět bychom ale ještě počkali (zejména poletíte-li do Indonésie až v příštím roce). Saudia totiž s letovým řádem ráda hýbe a může se stát, že vašich letů se v průběhu nadcházejících měsíců dotknou lehké změny.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Indonésie

Za účelem cesty do Indonésie musí čeští cestovatelé disponovat turistickým vízem. Jednoduše si ho obstaráte online formou na této webové stránce, případně o něj lze zažádat po příletu do Jakarty (vyjde na 500 000 IDR / cca 750 Kč). Více informací o cestování do Indonésie najdete v našem průvodci.

Náhled letenky z Paříže do Jakarty za 8 510 Kč

Indonésie: Jakarta z Paříže s odbavenými zavazadly


Bude se hodit

Letiště Paříž – Charles de Gaulle (CDG)

Saudia

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)