Do Neapole z Prahy včetně letních státních svátků
5.4.2023

Do Neapole z Prahy včetně letních státních svátků

od 780

O této nabídce

Italská Neapol je vždy dobrý nápad. A co teprve Neapol během jara či v červenci, včetně státních svátků? To je skvělý nápad! Nyní můžete u aerolinky Wizz Air ulovit levné zpáteční letenky do Neapole z Prahy od dubna do července. Cena letenek začíná na krásných 780 Kč, například v termínu od 18. do 25. května. Dalším super termínem, který stojí za to vypíchnout, je odlet 29. června a návrat 6. července, kdy využijete volnou středu a čtvrtek. Tak na co ještě čekáte?

Na tuto cenovku dosáhnou členové Wizz Discount Clubu., ostatní si za letenky připlatí pár stovek. Pokud cestujete ve dvou či létáte s Wizz Airem častěji, doporučujeme toto členství zakoupit.

V ceně letenky máte příruční zavazadlo s rozměry 40 × 30 × 20 cm. Větší příručák o rozměrech 55 × 40 × 23 cm si můžete zakoupit od 740 Kč v jednom směru a odbavený kufr do 10 kg stojí od 545 Kč za jeden směr.

Podmínky pro cestování

Cesty do Itálie

Cestování do Itálie je již zcela bez podmínek. Nepotřebujete tedy test, očkování ani formulář. Aktuální opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Prahaprůvodce parkováním na letišti Vídeň.

Do Neapole na památky, dobré jídlo a letní koupačku

Vidět Neapol a zemřít. A opravdu, jestli za to nějaké město stojí, tak právě vášnivá a nespoutaná Neapol. Leží pod sopkou Vesuv, stíněná slávou Říma a Florencie, sama toho má tolik co nabídnout. Je Itálií bez přetvářky, plná hluku, davů, pokřikování a barevného prádla pověšeného jentak mezi domy přes ulici. Line se jí vůně její výtečné pizzy, vždyť odtud tohle skvělé jídlo pochází. Poznejte neapolskou historii, toulejte se městem a hlavní třídou Via Tribunali, snad na každém rohu stojí muzeum, galerie plná umění nebo malebné náměstí. A co teprve ty královské paláce a hrady!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Neapole za 780 Kč
Do Neapole z Prahy včetně letních státních svátků

Bude se hodit

Letiště Neapol (NAP)

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)