Do Kostariky: levné letenky z Mnichova během zimy
30.8.2023

Do Kostariky: levné letenky z Mnichova během zimy

11 598

O této nabídce

Levné letenky do Kostariky pořídíte v nabídce americké aerolinky United Airlines. Váš cestovní itinerář bude zahrnovat lety z Mnichova (MUC) do New Yorku (EWR), kde vás čeká krátký přestup,  a následně odtamtud do San José (SJO), neboli hlavního města tohoto středoamerického státu. Cesta zpět povede po stejné ose. Zpáteční letenky z Mnichova do Kostariky ulovíte během zimních termínů (od ledna do března) za 11 598 Kč. Základní tarif „Basic“ obsahuje přepravu příručního zavazadla, s nímž byste ale např. dvoutýdenní aktivní dovolenou ve Střední Americe měli zvládnout.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Mnichov.

Inspirace před cestou

Před cestou do Kostariky se můžeš inspirovat v našich čtivých cestopisech:

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Kostariky

Cestování do Kostariky je opět „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Kostarice“.

Přestup v USA

Jelikož routing zahrnuje přestupy v USA, bude nutné disponovat elektronickou registrací ESTA. S jejím vyplňováním vám pomůže náš podrobný návod. Bližší detaily k cestování via USA naleznete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Náhled letenky z Mnichova do San José za 11 548 Kč

Do Kostariky: levné letenky z Mnichova během zimy


Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

Letiště New York – Newark (EWR)

United Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)