Business class letenky do jihoamerického Chile – z Amsterdamu
22.7.2022

Business class letenky do jihoamerického Chile – z Amsterdamu

30 697

O této nabídce

Dnešní tipy na letenky si proložíme také upozorněním na akční tarif v prémiové cestovní třídě. Německá letecká společnost Lufthansa společně se spřátelenou americkou aerolinkou United, která bude lety reálně operovat, opět zveřejnily akční letenky do Chile v „business class“. Zpáteční letenky z Amsterdamu do Santiaga de Chile tak máte možnost zakoupit za zajímavou cenu 30 697 Kč! Termíny jsou dostupné od listopadu do května příštího roku, takže do Chile můžete vyrazit třeba přes velikonoční svátky v příštím roce (díky čemuž ušetříte i několik dnů dovolené) nebo klidně už v listopadu a užít si tamějšího léta.

Co vám letenky v „business class“ nabídnou?

  • velmi štědrý zavazadlový limit = 2 ks odbavených zavazadel á 32 kg/ks
  • plně polohovatelné sedačky
  • skvělý catering během letu (vč. alkoholických nápojů)
  • možnost navštívit letištní salonky
  • prioritní odbavení + nástup / výstup z letadla

Podmínky pro cestování

Cesta do Chile

Před cestou do Chile již není nutné disponovat žádným dokladem bezinfekčnosti. Vystačíte si s vyplněným formulářem a cestovním pojištěním.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Chile“.

Přestupy v USA

Aktuálně byste kvůli routingu přes Houston (na zpáteční cestě) potřebovali doklad o očkování + taktéž elektronickou registrace ESTA. Do termínu cesty ale zbývá ještě dost času a doufáme, že i pravidla pro cestování do USA budou uvolněna. Jejich aktuální podobu můžete pravidelně sledovat v naše průvodci „Koronavirus v USA“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Přískoky do Amsterdamu

Přískoky do nizozemské metropole pořídíte relativně snadno. Aktuálně můžete vybírat především z nabídky tamějšího vlajkového dopravce KLM, který trasu z Prahy do Amsterdamu operuje 3–4× každý den. Na trase létá také nízkonákladová aerolinka easyJet.

Pokud budete cestovat nalehko, pořídíte zpáteční letenku do Amsterdamu za ceny oscilující kolem 2 tisíc Kč. V případě preference cestování s odbaveným zavazadlem počítejte s cenou kolem 4 tisíc Kč za zpáteční letenku.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Amsterdamu do Chile za 30 697 Kč

Business class letenky do jihoamerického Chile – z Amsterdamu


Bude se hodit

Letiště Amsterdam Schiphol (AMS)

Lufthansa

United Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)