Brazilské Sao Paulo v business class
9.2.2021

Brazilské Sao Paulo v business class

15 874

O této nabídce

Dnes přinášíme super výhodné letenky do brazilského Sao Paula v business class za pouhých 15 874 Kč! Prémiového servisu si můžete užívat na palubě nového Airbus A330neo aerolinií TAP Portugal. V rámci jedné letenky koupíte dokonce dvě cesty, jednu z Londýna do Lisabonu v květnu a druhou z Lisabonu do Sao Paula a zpět přes Lisabon do Londýna na podzim 2021. První úsek z Londýna do Lisabonu je nutné proletět, jinak letenka propadá! Nezapomeňte si zakoupit letenky do místa odletu a z místa příletu zpět do ČR. Spojení z Prahy do Londýna a zpět z Lisabonu do Prahy pro vaší první cestu koupíte za cenu přibližně 2 500 Kč, stejně tak jako letenky z Prahy do Lisabonu a následně z Londýna do Prahy pro vaší druhou cestu. Letenky kupujte u nízkonákladových aerolinek jako Ryanair, Wizz Air a EasyJet nebo u klasických leteckých společností TAP Portugal a ČSA. Celková cena všech letenek se tedy bude pohybovat okolo 20 tisíc korun.

V ceně letenky jsou dvě odbavená zavazadla, každé o hmotnosti až 32 kg, a dvě příruční zavazadla o rozměrech maximálně 55 x 40 x 20 cm a hmotnosti až 8 kg.

Brazílie tepoucí životem

Sao Paulo srší fascinujícím mixem kultur a etnik z celého světa. Plné zábavy a vyhlášené, kosmopolitní kuchyně, v noci nikdy nespí a ve dne hraje barvami. Nechte se vtáhnout do víru vášně, ztraťte se v džungli mrakodrapů na Avenida Paulista. Žasněte nad kontrastující katedrálou Da Sé, stavte se na do dáli vonícím Městském trhu, kde se vše točí kolem jídla.

Brazílie je obrovská, nespoutaná, tepoucí životem! Džungle pralesů a džungle velkoměst, temperamentní Brazilci se svými opálenými těly, ladně se kroutící řeka Amazonka, pestré barvy všude kolem, neprobádaná příroda. Slaďoučké ovoce exotických chutí, pulzující rytmus samby, vlnění boků a bláznivý karneval, do dálky se táhnoucí pláže. Odvažte se a poznejte tuhle latinskoamerickou krásku, když jí otevřete svá srdce, s radostí vám ukáže své nádherné jeskyně Lago Azul, pobřeží Costa do Sauipe obrostlé palmami, špičaté pohoří Serra do Rio do Rastro a snad i dechberoucí vodopád Caracol. Staňte v úžasu nad písečnými dunami Lençóis Maranhenses, jejich jméno doslova znamená povlečení, a skutečně se podobně půvabně brazilskou krajinou vlní.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

REZERVOVAT

Restrikce ohledně epidemie COVID-19

Do termínu vaší cesty se mohou podmínky vstupu do Brazílie a pobytu v Brazílii změnit, aktuální informace sledujte na webu MZV ČR. Nyní je nutné se pro vstup do Brazílie prokázat negativním výsledkem PCR testu na COVID-19 ne starším 72 hodin před nástupem do letadla. Výjimku mají děti do věku 12 let. Dále je před cestou nutné vyplnit online vstupní formulář.

Nezapomeňte sledovat aktuální informace také k vaší cestě do Londýna a Lisabonu. Aktuálně není možné cestovat do Londýna za turistickými účely, do Lisabonu je možné cestovat pouze s negativním výsledkem PCR testu na COVID-19 ne starším 72 hodin před nástupem do letadla. V následujících týdnech a měsících ale očekáváme uvolnění těchto restrikcí.

Sledujte také vstupní podmínky pro návrat do ČR.

Ubytování

Širokou nabídku ubytování naleznete na platformách Booking, Hotels a AirBnB. Vzhledem k aktuální situaci doporučujeme s rezervací ubytování vyčkat ještě několik týdnů či měsíců, případně rezervovat pouze ubytování s možností bezplatné změny nebo zrušení rezervace.

Víza

Pro pobyt v Brazílii do 90 dní není potřeba žádné vízum. Více o vízových povinnostech do všech států světa si přečtěte v našem článku.

Náhled letenky v business classBrazilské Sao Paulo v business class

 


Bude se hodit

Letiště Lisabon (LIS)

Letiště Londýn Gatwick (LGW)

TAP Air Portugal

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)