Austrálie: z Prahy a Vídně do Perthu s odb. báglem
22.12.2023

Austrálie: z Prahy a Vídně do Perthu s odb. báglem

22 504

O této nabídce

Turecký národní dopravce Turkish Airlines přichází s letenkami do Austrálie za super cenu. Z Prahy a Vídně si zaletíte do Perthu ležícím na západním pobřeží za 22 504 Kč (v případě odletů z Vídně, letenky z Prahy vás vyjdou o stovku dráž). V ceně máte i odbavené zavazadlo. Termíny pořídíte od ledna do března příštího roku a najdete je v našich kalendářích níže. Po cestě vás čekají dva přestupy – jeden v Istanbulu (IST) a druhý v Kuala Lumpur (KUL). Lety mezi Malajsií a Austrálií operuje dopravce Malindo Airways. Prozkoumejte Austrálii například v termínu od 24. února do 14. března. 

V ceně máte odbavené zavazadlo o hmotnosti do 30 kg. S sebou do Austrálie si vezmete kabinové zavazadlo o rozměrech 55 × 40 × 23 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před vámi. Během letů bude podáváno občerstvení a nápoje.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 30 kg odbavených zavazadel + kabinové zavazadlo + osobní věc
  • Dostupnost: leden – březen 2024
  • Termíny:

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Prahaprůvodce parkováním na letišti Vídeň.

Za dobrodružstvím do Austrálie

Shrnout důvody proč navštívit Austrálii jen v pár větách snad ani není možné. Austrálie je prostě srdcovka, jiný svět a přesto kulturou tomu našemu tak podobná. Její zlatavé pobřeží je lemováno vysokánskými mrakodrapy i písky nekonečných pláží, pod vodou kopírované pestrými barvami Velkého bariérového útesu. Oceán je obývaný delfíny i majestátními velrybami. Drsný příboj vábí k surfování, husté džungle k poznávání a krása přírodních scenérií vás nenechá spát. V korunách stromů se schovávají roztomilé koaly a červenými pouštěmi skákají klokani. Staňte v úžasu před posvátným kamenem Uluru, ctěte ale prosím víru aboridžinců a nevystupujte na něj.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Austrálie

Pro vstup na území Austrálie potřebujete vízum, které snadno vyřídíte dle našeho návodu. Očkování ani negativní test nejsou třeba. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Austrálii“.

Přestup v Turecku i Malajsii je zcela bez omezení.

Náhled letenky z Vídně do Perthu za 22 504 Kč
Austrálie: z Prahy a Vídně do Perthu s odb. báglem

Bude se hodit

Letiště Kuala Lumpur (KUL)

Letiště Istanbul (IST)

Letiště Praha (PRG)

Letiště Vídeň (VIE)

Turkish Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)