Akční letenky z Prahy do New Yorku s TAP Air Portugal
8.1.2024

Akční letenky z Prahy do New Yorku s TAP Air Portugal

9 303

O této nabídce

Kromě lákavých letenek z Prahy do Miami, na něž jsme vás upozorňovali již v minulém týdnu (viz tento tip), nabízí portugalské aerolinky TAP Air Portugal taktéž zlevněné letenky z Prahy do New Yorku. Konkrétně se jedná o zpáteční letenky z pražského letiště Václava Havla (PRG) na newyorský Newark (EWR), které pořídíte za 9 303 Kč! Termíny ulovíte od ledna do května letošního roku a jejich přehled tradičně naleznete v našich kalendářích níže.

Základní tarif „Discount“ zahrnuje přepravu dvou příručních zavazadel. Pokud potřebujete cestovat se zavazadlem odbaveným, letenky si kupte ve vyšším tarifu „Basic“ s příplatkem cca 1 200 Kč/směr. V rámci cesty do USA i zpátky do Evropy vás čeká jeden přestup v portugalském Lisabonu (LIS). Dle termínu je někdy svižný, jindy naopak delší, který ale snadno využijete také k rychlé prohlídce města.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Cestování do Spojených států amerických je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Vystačíte si pouze s elektronickou registrací ESTA. S jejím vyplňováním vám pomůže náš podrobný návod.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Náhled letenky z Prahy do New Yorku za 9 303 Kč 

Akční letenky z Prahy do New Yorku s TAP Air Portugal


Bude se hodit

Letiště New York – Newark (EWR)

Letiště Praha (PRG)

TAP Air Portugal

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)