Florida: z Prahy do Miami na křídlech TAP Air Portugal
3.1.2024

Florida: z Prahy do Miami na křídlech TAP Air Portugal

11 910

O této nabídce

Hledáte útočiště na zimní měsíce? Vyrazte do Spojených států amerických na Floridu. V nabídce letecké společnosti TAP Air Portugal aktuálně pořídíte zpáteční letenky do Miami (MIA) s odletem z pražského Letiště Václava Havla (PRG) za sympatickou cenu 11 910 Kč. Základní tarif „Discount“ zahrnuje přepravu klasického příručního zavazadla (+ osobní věci). Letenka s odbaveným zavazadlem ve vyšším tarifu „Basic“ vyjde na příplatek cca 2,5 tisíce Kč. V rámci cesty do USA i zpátky do Evropy vás čeká jeden přestup v portugalském Lisabonu (LIS). Dle termínu je někdy svižný, jindy naopak delší, který ale snadno využijete také k rychlé prohlídce města.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Cestování do Spojených států amerických je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Vystačíte si pouze s elektronickou registrací ESTA. S jejím vyplňováním vám pomůže náš podrobný návod.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Náhled letenky z Prahy do Miami za 11 910 Kč

Florida: z Prahy do Miami na křídlech TAP Air Portugal


Bude se hodit

Letiště Lisabon (LIS)

Letiště Miami (MIA)

Letiště Praha (PRG)

TAP Air Portugal

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)