Akční letenky do Kazachstánu: Astana z Katovic, Krakova či Vratislavi
20.9.2023

Akční letenky do Kazachstánu: Astana z Katovic, Krakova či Vratislavi

5 241

O této nabídce

V rámci dnešní akce „Crazy Wednesday“ nabízí polský národní dopravce LOT zlevněné letenky do vybraných destinací. Nám do oka nejvíce padly akční letenky do Kazachstánu, které jsou až do dnešní půlnoci dostupné při odletech z nedalekých polských letišť v Katovicích (KTW), Krakově (KRK) a Vratislavi (WRO). Cestou do hlavního města Kazachstánu, Astany/Nursultanu (NQZ), vás vždy čeká jeden přestup ve Varšavě (WAW). Zpáteční letenky ze všech uvedených polských letišť do Astany pořídíte za ceny od 5 241 Kč. A to je s ohledem na nabídky dostupné v posledních měsících skutečně parádní úlovek!

S objevováním Kazachstánu začněte v Astaně

Oáza uprostřed kazašské stepi, pozlacená grácie s nomádskými kořeny a sovětskou minulostí. Výkladní skříň Kazachstánu. Takovými přezdívkami se honosí hlavní město země – Astana (dříve nazývaná i Akmola, Celinograd či Nursultan). Astana je plná koloritu, v samém jeho srdci se tyčí věž Bayterek, kazašsky topol, symbolizující strom života. Navštivte úchvatný palác Ak Orda a orientálně zdobenou mešitu Hazrat Sultan. Národní divadlo zaujme nejen činohrou či operou, ale i okouzlující architekturou. Opravdová krása Astany se ale probudí až po západu slunce. Silueta metropole se rozsvítí a oči zaslzí štěstím při pohledu na mrakodrapy imitující polární záři. Polární záři uprostřed nekonečné kazašské stepi…

 • Rezervujte: přímo přes stránky aerolinky
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla á 8 kg + osobní věc
 • Dostupnost: říjen – prosinec 2023
 • Příkladové termíny:
  • 19. – 30. 10.
  • 26. 10. – 3. 11.
  • 6. – 13. 11.
  • 16. – 24. 11.
  • 7. – 15. 12.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Krakov / průvodce parkováním na letišti Katovice / průvodce parkováním na letišti Vratislav.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Přesunete-li se v rámci svého putování Kazachstánem také do jižní části země, určitě se vám k jejímu prozkoumávání bude hodit vlastní automobil. Nejširší nabídku dostupných vozidel tradičně naleznete v našem srovnávači. Nenechte proto nic náhodě a zarezervujte si pronájem káry v návaznosti na zakoupené letenky.

Podmínky pro cestování

Cesta do Kazachstánu

Cestování do Kazachstánu je již „jako dřív“. Žádné testy, certifikáty ani formuláře. Všechny užitečné informace a přehled aktualizovaných opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Kazachstánu“.

Náhled letenky z Vratislavi do Astany za  5 241 Kč

Akční letenky do Kazachstánu: Astana z Katovic, Krakova či Vratislavi


Bude se hodit

Letiště Katovice (KTW)

Letiště Krakov (KRK)

Letiště Vratislav (WRO)

LOT

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)