Parkování letiště Katovice
30.8.2023

Parkování letiště Katovice

Odlétáte na dovolenou z letiště Katovice (KTW) a hledáte parkování přímo na letišti, či jeho okolí? Chcete zaparkovat nejlevněji nebo naopak nejpohodlněji? Mrkněte na našeho průvodce, kde najdete srovnání všech možností parkování na letišti Katovice na jednom místě, orientační ceny parkování a také tipy na parkování zdarma. Tak s chutí do čtení!

Oficiální parking: parkování letiště Katovice

V areálu letiště Katovice se nachází celkem 3 oficiální parkoviště – Premium, P1 a P2. Součástí jsou také služby navíc, například nabíjecí stanice pro elektromobily či myčka. Pokud se vám během parkování vybije ve voze baterka, využijte bezplatné služby pomoc při nastartování – stačí zavolat na +48 32 39 27 189. Mapu parkovišť najdete přímo na stránkách letiště.

Cena parkování letiště Katovice

Cena parkování závisí na délce a typu parkování. Doporučujeme zarezervovat si parkování dopředu online, neboť tak získáte slevu 5 % a parkoviště mají omezenou kapacitu. Nejlevnější parkování je na parkovišti P2, kdy vás parkovné vyjde na 142 PLN na týden. Hlídané a kryté stání najdete na parkovišti Premium, kde ponechání auta stojí zhruba 418 PLN. Kompletní ceník parkování naleznete na stránkách letiště, kde si parkování také přímo zarezervujete.

Parkoviště Premium

Parkoviště Premium má kapacitu 148 míst a nachází se v bezprostřední blízkosti terminálu C. 74 míst je zastřešených a celé parkoviště je pod dozorem 24 hodin denně (zároveň je monitorováno). Stání na týden vás zde vyjde na 418 PLN (asi 2 255 Kč). Na prémiovém parkovišti najdete také dobíjecí stanici pro elektromobily.

Parkoviště P1

Jedná se o hlavní nehlídané parkoviště, které leží nedaleko terminálů A, B a C. Za týdenní parkování si zde připravte 323 PLN (tedy asi 1 742 Kč). K dispozici je zde také automyčka (jak samoobslužná, tak s obsluhou).

Parkování letiště Katovice

Parkoviště P2

Parkoviště P2 je ekonomická varianta parkování přímo v areálu letiště. Vaše auto zde může stát dlouhodobě, ale parkoviště není hlídané. Vzdálenost k terminálům představuje přibližně 300 metrů, ale lze využít bezplatných transferů na terminál C. Transfer si obstaráte na čísle +48 882 073 199. Za parking na týden si připravte 142 PLN (asi 766 Kč).

Levné parkování letiště Katovice: parkování v širším okolí letiště

Chcete ušetřit a zároveň mít své auto stále pod dohledem? Využijte některého ze soukromých parkovišť v širším okolí letiště Katovice. Cena parkování na soukromém letišti je zpravidla výhodnější a odvoz na letiště je zajištěný transferem. Nejvíce soukromých parkovišť se nachází nedaleko letiště v obci Pyrzowice.

Rezervaci parkování vám doporučujeme skrze web ParkVia: srovnávač cen parkingů na vámi zvolený termín, na kterém si to nejlevnější parkování na letišti Katovice rovnou pohodlně rezervujete.

  • Oaza: od 130 PLN / týden (cca 700 Kč) u venkovního stání a od 260 PLN / týden (cca 1 402 Kč) u garáží; parkování je pod dohledem a je zabezpečené; transfer na letiště v ceně;
  • Parking Place: od 150 PLN / týden (cca 809 Kč); hlídaný a oplocený areál s kapacitou 300 míst; transfer v ceně parkování;
  • Parking 23: od 140 PLN / týden (cca 755 Kč) v hlavní sezóně a od 120 PLN / týden (asi 647 Kč) mimo sezónu; hlídané a monitorované parkoviště; doprava na letiště zdarma;
  • Wizz-Park letiště Katovice: od 130 PLN / týden (cca 700 Kč) mimo sezónu a od 150 PLN / týden (cca 809 Kč) v sezóně; monitorované parkoviště; transfer je v ceně parkovného;
  • WITO: od 140 PLN / týden (asi 755 Kč) v sezóně a od 120 PLN (asi 647 Kč) mimo sezónu; oplocené a zpevněné parkoviště; odvoz na letiště je zdarma;
  • Pewny: v sezóně od 150 PLN / týden (asi 809 Kč) a mimo sezónu od 130 PLN / týden (asi 700 Kč); areál je hlídaný a monitorovaný; doprava na letiště je v ceně parkovného;

REZERVOVAT PARKOVÁNÍ SKRZE PARKVIA

Parkování u letiště Katovice ZDARMA

Chcete-li zaparkovat zdarma, zkuste zaparkovat v obcích Mierzecice Osiedle či Ozarowice. Tato místa však nikdo nehlídá a nemonitoruje.

Neoficiální parkování podléhá riziku poškození nebo krádeže auta, za bezpečnost parkování na neoficiálních parkovištích portál Zaletsi.cz nijak nezodpovídá!

Pokud máte nějaké otázky nebo další tipy kde zaparkovat na letišti Katovice levně, dejte nám vědět do komentářů. 🙂

Pokud hledáte levné letenky z Katovic, mrkněte do našeho vyhledávače nebo sledujte pravidelně zveřejňované letenkové akce!

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 9. 1. 2024
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)