O akci
Naprosto fantastická akce na letenky do Jižní Ameriky od United Airlines stále trvá, takže pokud si chceš užít pořádnou dávku dobrodružství, neotálej s jejím využití. Zpáteční letenky z Prahy do nádherného Chile a návratem do Mnichova ulovíš za 12 960 Kč v parádních termínech od konce října do prosince a pak na březen příštího roku. Tak leť třeba od 16. listopadu do 2. prosince. Po cestě tam tě čekají dvě mezipřistání, a to ve Frankfurtu a Houstonu, po cestě tě čeká zastávka pouze v Houstonu, kterou ale můžeš využít k návštěvě města. Část cesty ve směru do Chile poletíš na palubě Lufthansy.
Pro akční letenky od United Airlines do dalších destinací v Jižní Americe a Karibiku se mrkni sem.
Skvělým benefitem je bezpochyby také přeprava odbaveného zavazadla do 23 kg v rámci nejlevnějšího tarifu. Na palubu si s sebou vezmeš také příruční bágl o rozměrech do 56 × 35 × 22 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před tebou. Dálkové lety ti zpříjemní teplé občerstvení a nápoje zdarma.
- Rezervuj: přes náš vyhledávač
- Zavazadla: odbavený bágl do 23 kg + příručák
- Dostupnost: říjen – prosinec 2026 + březen 2027
- Termíny za 12 960 Kč → Zobrazit kalendář
To se mi líbí a vyrazím do světa. Chci zobrazit termíny
Co se ti bude hodit
Podmínky pro cestování
Cesta do Chile a přestup v USA
Pro cestu do Chile ti bude stačit jen platný pas a nic dalšího nemusíš řešit. Přestup v USA si však žádá vyplněnou elektronickou registraci ESTA.
Kde se ubytovat
Nejširší nabídku ubytování v Chile najdeš na Bookingu – často s možností bezplatného storna. Navíc rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, zatímco cena pro tebe zůstane stejná.
- Mrkni se na nejširší nabídku ubytování v Santiagu.
- Hodit se ti bude také nejbohatší nabídka ubytování v celém Chile.
Parkování na letišti
Míříš na odletové letiště vlastním autem? Podívej se na možnosti parkování přímo u letiště i v jeho okolí.
- Parkování na Letišti Praha – přehled možností.
- Parkování na letišti Mnichov – přehled možností.
Náhled letenky z Prahy do Chile za 12 960 Kč

