Lufthansa Group v červnu obnoví lety do Prahy
15.5.2020

Lufthansa Group v červnu obnoví lety do Prahy

Letecké společnosti skupiny Lufthansa Group začnou s obnovováním letů v červnu. Od tohoto měsíce budou letadla Lufthansy létat do více než 106 německých i evropských destinací a více než 20 dálkových destinací mimo evropský kontinent. Lufthansa Group v červnu obnoví i lety do Prahy, konkrétně z Frankfurtu, Mnichova, Düsseldorfu, Bruselu, Vídně a Curychu.

Jaké linky budou obnoveny mezi prvními?

S nástupem červnového letového řádu, aerolinky skupiny Lufthansa Group významně obnoví část svých letů. Od tohoto měsíce se pro všechny cestující zpřístupní 106 destinací v Evropě a 20 mezikontinentálních letů. Lety lze již nyní rezervovat jak přes weby jednotlivých aerolinek, tak i přes náš rezervační systém.

Během prvního červnového týdnu Lufthansa obnoví linky z Frankfurt do: Hannoveru, Mallorky, Sofie, Prahy, Billundu, Nice, Manchesteru, Budapešti, Dublinu, Rigy, Krakova, Bukurešti a Kyjeva.

Z Mnichova do: Münsteru, Syltu, Rostocku, Vídně, Curychu, Bruselu a Mallorky.

V prvních červnových dnech se také rozlétá řada dálkových destinací:

  • z Frankfurtu: Toronto, Mexico City, Abuja, Port Harcourt, Tel Aviv, Rijád, Bahrajn, Johannesburg, Dubaj, Bombaj, New York (Newark), Chicago, Sao Paulo, Tokio a Bangkok;
  • z Mnichova: Chicago, Los Angeles a Tel Aviv.

 

Jak jsme informovali již dříve, na všech letech leteckých společností Lufthansa Group bude platit povinné nošení roušek.

 

Kdy Lufthansa Group obnoví lety do Prahy?

Lufthansa

Do Prahy by se měla Lufthansa vrátit již 1. června, konkrétně na linkách z Frankfurtu, odkud bude zpočátku létat 1x denně. O pár dní později, přesněji od 15. června, se rozlétá i linka z Mnichova.

Austrian Airlines

Rakouská aerolinka Austrian Airlines se rozhodla prodloužit pozastavení pravidelných letů ještě o týden. Létat tedy začne od 8. června. Do Prahy se aerolinka vrátí 8. června s frekvencí 5 letů do Vídně denně.

Swiss

O švýcarské aerolince Swiss jsme všechny důležité informace nasbírali v tomto článku.

Eurowings

Eurowings byla první aerolinkou, která do Prahy obnovila pravidelné lety. Avšak po jednom provedeném letu, byla linka opět přerušena. Znovu by se Eurowings měl v Praze objevit na lince z Düsseldorfu 31. května. Linka bude operována 3x denně.

Brusels Airlines

Brussels Airlines se do Prahy vrátí 1. června. Linka z Bruselu bude v provozu 3x denně.

 

Zajímá vás, které další aerolinky se plánují navrátit do Prahy? Pak pokračujte ve čtení našeho velkého shrnutí.

Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)