Letiště České Budějovice – přehled aktuálních linek
30.6.2022

Letiště České Budějovice – přehled aktuálních linek

Z letiště České Budějovice (JCL) se po čas platnosti letního letového řádu 2024 bude létat do celkem 4 destinací v třech zemích světa. Ve všech případech se jedná o charterové lety vypravované pro cestovní kanceláře. Již před začátkem letní sezony 2024 je ale zřejmé, že se bude jednat o nejlepší léto v historii letiště v Plané.

Kompletní informační servis o českobudějovickém letišti naleznete na jeho oficiálních stránkách.

Další užitečné odkazy

Kam se aktuálně létá z Český Budějovic (JCL)

Aktualizováno k 28. červnu 2024.

Letní sezona 2023

„V Českých Budějovicích by chtěl žít každý“ – toto tvrzení začalo konečně platit i pro letecké fanoušky, cestovatele a milovníky pálení veřejných financí. Letiště České Budějovice (JCL) totiž v letní sezoně 2023 poprvé v historii přivítalo komerční mezinárodní lety. Cestovní kancelář Čedok začala vypravovat pravidelné charterové lety na řecké ostrovy Kréta (HER) a Rhodos (RHO) a také do turecké Antalye (AYT). Sezónní nabídka v létě roku 2023 čítala celkem 3 destinace ve dvou zemích.

Více jsme se o historicky prvních komerčních letech z ČB rozepsali v tomto článku. Většina letošních letů z jižních Čech byla plně vyprodána, na což cestovní kancelář obratem zareagovala a v příštím kalendářním roce chystá zajímavé rozšíření své nabídky. Podrobněji se novinkám pro letní sezonu 2024 věnujeme v tomto článku.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)