Akční letenky Praha – Zanzibar

Hledat letenky na Zanzibar

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy na Zanzibar.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu na Zanzibar za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy na Zanzibar?

Standardní cena letenek z Prahy na Zanzibar se pohybuje mezi 15 000 a 18 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 13 tisíc Kč a výjimečně akční letenky Praha – Zanzibar pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky na Zanzibar?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek na Zanzibar je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky na Zanzibar za ceny okolo 13 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky na Zanzibar?

Akční letenky Praha – Zanzibar nabízí i prémiový dopravci jakými jsou Qatar Airways, Emirates či Turkish Airlines. Levné letenky na Zanzibar také občas vypadnou z dílny Condoru (zejména s odletem z německých letišť) či Flydubai (dceřiná společnost Emirates – pozor však na rozdílnou kvalitu palubního servisu atd.).

Jaká je doba letu z Prahy na Zanzibar?

Přímé letecké spojení Praha – Zanzibar bohužel neexistuje. Při cestě na Zanzibar je třeba počítat s jedním přestupem v obou směrech. Celková doba letu z Prahy na Zanzibar se většinou pohybuje mezi 15 a 20 hodinami. Když se vám podaří sehnat letenky na Zanzibar s rychlými přestupy, lze dobu letů stlačit i pod 15 hodin.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky na Zanzibar?

Letenky z Prahy na Zanzibar v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy na Zanzibar

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu na Zanzibar. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami na Zanzibar

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou na Zanzibaru nebo kdekoliv jinde v Tanzánii.

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 10. 2. 2021

Nedávné akce na Zanzibar

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)