Condor

Check-in
Online check-in k dispozici 24 až 2 h před plánovaným časem odletu. Check-in na letišti je zdarma pouze u vyšších tarifů.
Logo aerolinky Condor
Příruční zavazadlo
2 příruční zavazadla, velké o max. rozměrech 50 x 40 x 20 cm, malé o max. rozměrech 40 x 30 x 10 cm a celkové váze 8 kg. U vybraných destinací pouze malé příruční zavazadlo při tarifu Economy Light.
  • Seating včasné zvolení sedadla od 10 EUR, při check-inu zdarma
  • Občerstvení na dálkových letech teplé jídlo v ceně, na krátkých linkách na prodej
  • Hodnocení
  • Oficiální web www.condor.com

Info o aerolince

Condor je německá letecká společnost se zaměřením na lety do dovolenkových destinací. Založen roku 1955 jako dceřiná společnost firmy Lufthansa. S hlavním sídlem ve Frankfurtu, Condor operuje z bází po celém Německu, je tak velice oblíbený i u českých cestujících.

Naše hodnocení

Palec nahoru za super ceny! S Condorem jsme letěli z Německa do turecké Antalye za 10 EUR, parádička. Levné letenky můžete koupit i do Karibiku, JAR, na Zanzibar, Seychely… Super výhodně vyjdou jednosměrné letenky a oproti ostatním dopravcům také letenky v hlavní sezóně (letní prázdniny a Vánoce). Úroveň služeb je OK. Teď ale Condoru bohužel hrozí bankrot, létá dál jen díky finanční podpoře Německa. Doufáme, že se jim zase podaří postavit na vlastní nohy a roztáhnout křídla.

Zavazadla

Dvě příruční zavazadla k většině letenek zdarma. Jedno velké o rozměrech max. 50 x 40 x 20 cm a druhé malé o rozměrech max. 40 x 30 x 10 cm a celkové hmotnosti 8 kg. U vybraných destinací (Evropa, Egypt, Gambie, Kapverdy, Maroko, SAE, Tunisko) tarif Economy Light zahrnuje pouze malé příruční zavazadlo, velké příruční zavazadlo podléhá poplatku od 10 EUR.

Poplatek za 20kg / 23kg odbavené zavazadlo k tarifu Economy Light začíná na 25 EUR, dle destinace. K vyšším tarifům je odbavené zavazadlo zdarma.

Nákup letenek

Letenky kupujte přímo na stránkách dopravce.

Kontakt

Telefonní linka +49 (0) 6171 6988920, v angličtině, 24/7

Telefonní linka +49 (0) 180 6 767767, v němčině, 24/7

Nebo vyplňte kontaktní formulář.

Služby

Na krátkých letech se můžete občerstvit jedině za poplatek. Na dálkových letech se podává teplé občerstvení a k dispozici je palubní zábava inflight entertainment, zdarma ke shlédnutí 2 filmy a 2 seriály. Premium entertainment se širokou škálou filmů, seriálů, hudby a her za poplatek od 8 EUR při rezervaci předem, od 10 EUR při koupi na palubě letadla.

Destinace

Ze široké škály německých letišť (DUS, FRA, HAJ, HAM, LEJ, MUC, STR) na Kubu, Trinidad a Tobago, Seychely, Zanzibar a do Portorika, JAR, Keni, Namibie…

Flotila

Airbus A320, Airbus A321, Boeing 757, Boeing 767.

Chcete se dozvědět více o flotile Condoru?

Zapoj se do diskuze

avatar
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)