Akční letenky Praha – Soul

Hledat letenky do Soulu

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Soulu.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Soulu za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy do Soulu?

Standardní cena letenek z Prahy do Soulu se pohybuje mezi 15 000 a 20 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 13 tisíc Kč a výjimečně akční letenky Praha – Soul pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky do Soulu?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek do Soulu je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky do Soulu za ceny okolo 12 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do Soulu?

Akční letenky Praha – Soul nabízí prémiové aerolinky jako jsou Finnair, Qatar Airways nebo Turkish Airlines. Levné letenky také občas vypadnou z dílny Korean Air,  KLM nebo polských LOT Airlines.

Jaká je doba letu z Prahy do Soulu?

Přímé letecké spojení Praha – Soul zajišťuje Korean Air, jinak je třeba počítat s jedním přestupem v obou směrech. Přímý let z Prahy trvá 10 hodin, a s přestupem se doba letu z Prahy do Soulu většinou pohybuje mezi 14 a 18 hodinami.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do Soulu?

Letenky z Prahy do Soulu jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku do Soulu. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do Soulu

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Soulu. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Soulu

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou do Soulu

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 29. 5. 2023

Nedávné akce do Soulu

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)