Akční letenky Praha – Peking

Hledat letenky do Pekingu

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)
Akční letenky > Asie > Čína > Peking

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Pekingu.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Pekingu za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy do Pekingu?

Standardní cena letenek z Prahy do Pekingu se pohybuje mezi 11 000 a 14 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 10 tisíc Kč a výjimečně akční letenky Praha – Peking pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky do Pekingu?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek do Pekingu je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky do Pekingu za ceny pod 10 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do Pekingu?

Akční letenky Praha – Peking nabízí i prémiový dopravci jakými jsou Qatar Airways, Emirates či Turkish Airlines. Levné letenky do Pekingu také občas vypadnou z dílny polské aerolinky LOT. Solidní ceny mívají i prémiový evropští dopravci British Airways či Lufthansa.

Jaká je doba letu z Prahy do Pekingu?

Přímé letecké spojení Praha – Peking bohužel neexistuje. Dříve přímý let do Pekingu létala společnost Hainan, ta ale na začátku ledna 2020 linku ukončila. A ani v blízké budoucnosti se neplánuje, že by byla linka obnovena. Je teda potřeba počítat s jedním přestupem v obou směrech. Celková doba letu z Prahy do Pekingu se většinou pohybuje mezi 13 a 16 hodinami. Když se vám podaří sehnat letenky do Pekingu s rychlými přestupy, lze dobu letů stlačit i pod 11 hodin.

Na jaké letiště v Pekingu se létá?

Peking má v současné době 2 letiště. Relativně nové Beijing Daxing (Ta-Sing) s IATA kódem PKX. Na letiště Beijing Daxing létají z Evropy čínské aerolinky a aerolinky z aliance SkyTeam. Na druhé, bývalé hlavní letiště Beijing Capital International Airport (PEK) se dostanete pro změnu s aerolinkami z aliance Star Alliance.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do Pekingu?

Letenky z Prahy do Pekingu v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do Pekingu

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Pekingu. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Pekingu

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou v Pekingu nebo kdekoliv v Číně.

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 31. 5. 2023

Nedávné akce do Pekingu

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)