Akční letenky Praha – Muscat

Hledat letenky do Muscatu

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)
Akční letenky > Asie > Omán > Akční letenky Praha – Muscat

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Muscatu.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Muscatu za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy do Muscatu?

Standardní cena letenek z Prahy do Muscatu se pohybuje mezi 9 000 a 13 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 8 tisíc Kč a výjimečně akční letenky Praha – Muscat pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky do Muscatu?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek do Muscatu je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky do Muscatu za ceny okolo 8 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do Muscatu?

Akční letenky Praha – Muscat nabízí i prémioví dopravci jakými jsou Qatar Airways, Emirates či Turkish Airlines. Levné letenky do Muscatu velmi často nabízí v akci nízkonákladový Pegasus s přestupem v Istanbulu nebo s Flydubai s přestupem v Dubaji.

Jaká je doba letu z Prahy do Muscatu?

Přímé letecké spojení Praha – Muscat bohužel neexistuje. Při cestě do Muscatu je třeba počítat s jedním přestupem v obou směrech. Celková doba letu z Prahy do Muscatu se většinou pohybuje mezi 10 a 15 hodinami. Když se vám podaří sehnat letenky do Muscatu s rychlými přestupy, lze dobu letů stlačit i pod 10 hodin.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do Muscatu?

Letenky z Prahy do Muscatu v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do Muscatu

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Muscatu. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Muscatu

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou v Muscatu či kdekoliv jinde v Ománu.

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 30. 5. 2023

Nedávné akce do Muscatu

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)