Akční letenky Praha – Kyjev

Hledat letenky do Kyjeva

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Kyjeva.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Kyjeva za vás.

Linka Praha – Kyjev je kvůli ruské agresi na Ukrajině přerušena.

Kolik stojí letenka z Prahy do Kyjeva?

Standardní cena letenek z Prahy do Kyjeva se pohybuje mezi 4 000 a 6 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 3 tisíc Kč a výjimečně akční letenky Praha – Kyjev pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky do Kyjeva?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek do Kyjeva je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky do Kyjeva okolo 3 000 Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do Kyjeva?

Akční letenky Praha – Kyjev nabízí klasičtí dopravci jako je ČSA a FlyUIA (nebo též Ukraine International). Levné letenky do Kyjeva také občas vypadnou z dílny polské aerolinky LOT s přestupem ve Varšavě.  Z Pardubic do Kyjeva začala teprve nedávno létat společnost SkyUp Airlines a nabízí velmi příjemné ceny. Alternativně pro nejlevnější přímé letenky do Kyjeva ale musíte na některé z blízkých letišť. jako jsou Katowice, Vídeň či Bratislava, odkud na Ukrajinu létá nízkonákladový Wizzair.

Jaká je doba letu z Prahy do Kyjeva?

Let z Prahy do Kyjeva trvá 2 hodiny 20 minut. Z Pardubic o pár minut méně.  Pokud poletíte na Ukrajinu s přestupem, počítejte s celkovou dobou na cestě okolo 5 hodin.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky Do Kyjeva?

Letenky z Prahy do Kyjeva v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do Kyjeva

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Kyjeva. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme.

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Kyjeva

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou v Kyjevě či kdekoliv jinde na Ukrajině.

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 30. 5. 2023

Nedávné akce do Kyjeva

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)