Akční letenky Praha – Ho Či Minovo Město

Hledat letenky Do Ho Či Minova Města

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)
Akční letenky > Asie > Vietnam > Ho Či Minovo Město

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Ho Či Minova Města.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Ho Či Minova Města u za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy do Ho Či Minova Města?

Standardní cena letenek z Prahy do Ho Či Minova Města (historicky Saigonu) se pohybuje mezi 17 000 a 22 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 15 tisíc Kč a výjimečně akční letenky Praha – Ho Či Minovo Město pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky do Ho Či Minova Města?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek do Ho Či Minova Města je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky do Vietnamu za ceny okolo 15 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do Ho Či Minu?

Akční letenky Praha – Ho Či Minovo Město nabízí i prémioví dopravci jakými jsou Qatar Airways, Emirates či Turkish Airlines.  Zajímavé akce do Ho Či Minova Města také občas vypadnou z dílny Air China. Ty vychází často lépe z Vídně či Mnichova (do Prahy Air China zatím nelétá).

Jaká je doba letu Praha – Ho Či Minovo Město?

Přímé letecké spojení Praha – Ho Či Minovo Město bohužel neexistuje. Při cestě na do Ho Či Minova Města je třeba počítat s jedním přestupem v obou směrech. Celková doba letu z Prahy do Vietnamu se většinou pohybuje mezi 15 a 19 hodinami. Když se vám podaří sehnat letenky do Ho Či Minova Města s rychlými přestupy, lze dobu letů stlačit i pod 14 hodin.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do Vietnamu?

Letenky z Prahy do Ho Či Minova Města v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do Ho Či Minova Města

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Vietnamu. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Ho Či Minova Města

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou ve Vietnamu.

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 31. 5. 2023

Nedávné akce do Ho Či Minova Města

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)