Akční letenky Praha – Grand Caymans

Hledat letenky

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)
Akční letenky > Latinská Amerika > Kajmanské ostrovy > Akční letenky Praha – Grand Caymans

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy na Grand Caymans.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu na Grand Caymans za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy na Grand Caymans?

Standardní cena letenek z Prahy na Grand Caymans se pohybuje mezi 14 000 a 20 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 13 tisíc Kč a výjimečně akční letenky Praha – Grand Caymans pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky na Grand Caymans?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek na Grand Caymans je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky na Grand Caymans za ceny okolo 13 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky na Grand Caymans?

Akční letenky Praha – Grand Caymans nabízí hlavně Air Canada ve spolupráci s Lufthansou. Levné letenky na Grand Caymans také občas můžou mít v nabídce American Airlines nebo United Airlines.

Jaká je doba letu z Prahy na Grand Caymans?

Přímé letecké spojení Praha – Grand Caymans bohužel neexistuje. Při cestě na Grand Caymans je třeba počítat se dvěma přestupy v každém směru, v Kanadě a nebo USA. Celková doba letu z Prahy na Grand Caymans se většinou pohybuje mezi 16 a 20 hodinami. Když se vám podaří sehnat letenky na Grand Caymans s rychlými přestupy, lze dobu letů stlačit i pod 15 hodin.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky na Grand Caymans?

Letenky z Prahy na Grand Caymans v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy na Grand Caymans

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu na Grand Caymans. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami na Grand Caymans

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou na Grand Caymans.

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 29. 5. 2023

na Grand Caymans

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)